Zlecenia Budowlane - Wieliczka

Zlecenia Budowlane - Wieliczka

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Budowę domu 140m kwadratowych zlecę. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu (stan surowy) wg projektu pracowni jota – “dom doskonały d” woj. małopolskie pow. wielicki. Proszę o wycenę robocizny od fundamentów po dach, bez materiałów – materiały dostarczę osobiście.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie przyłącza wody do domu jednorodzinnego. Zakres prac: – Wykop ziemny około 110mb. – Przyłącze do domu jednorodzinnego – Zasypanie wykopu

Lokalizacja

Zlecę firmie położenie około 1.000m2 gładzi w Bytomiu. Proszę o oferty cenowe za samo położenie.

Lokalizacja

Witam buduję sklep w Łapanowie k. Wieliczki. Tynkowanie maszynowe cementowo-wapienne wewnątrz 1000m2. Proszę w ofercie podać zużycie materiały na m2, cenę brutto oraz netto za robociznę, materiał w moim zakresie.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie projektu konstrukcji nośnej dla turbin wiatrowych na stropie budynku. Termin wykonania projektu do końca października. Proszę o oferty.

Lokalizacja

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kredytami z dotacjami na zakup kolektorów słonecznych poszukuję firm (z całej Polski), którym będę mógł zlecić opracowanie: 1. Projektów budowlano-wykonawczych rozwiązania technologicznego dotyczącego montażu instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Projekt sporządzony lub zatwierdzony

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Jesteśmy nową firmą na terenie Polski. Obecnie poszukujemy do współpracy osobę która może prowadzić wycenianie projektów. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Poszukuję firmy która dokona przeglądu i ewentualnej napraw systemu wentylacji mechanicznej garażu podziemnego wysterowywanego gazeksami. Cała instalacja miała 4 różnych wykonawców stąd różna automatyka. W sprawie obejrzenia instalacji proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewki betonowej progu w bramie przesuwnej prowadzącej na plac magazynowy dużego marketu w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja