Zlecenia Budowlane - Tychy

Zlecenia Budowlane - Tychy

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę położenie gładzi w mieszkaniu 40m2 + 20m2 antresola (na poddaszu). Mieszkanie nowe od developera – Tychy, oś. 4 Pory Roku. Na ścianach jest gładki tynk maszynowy, sufity poddaszowe – płyta G-K (tylko zamontowana, nie spoinowana). Mieszkanie będzie dostępne do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zatrudnię kierownika budowy z uprawnieniami o specjalizacji wodno-kanalizacyjnej do prowadzenia budowy na terenie Wodzisławia Ślaskiego. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie sufitów podwieszanych k/g w domkach jednorodzinnych. Na parterze sufit k/g bez ocieplenia. Na piętrze sufit k/g z ociepleniem wełną mineralną (sufit bez skosów podwieszony na dachu płaskim). Proszę o cenę za 1 m2 sufitu.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie sufitów podwieszanych w domkach jednorodzinnych. Proszę o podanie ceny robocizny: piętro: wełna mineralna, folia PE, stelaż, płyta G-K (m2), parter:

Lokalizacja

Zlecę wykonanie lastryko bądź ułożenie lastryko prefabrykowanego na stopniach schodowych oraz podeście. Mowa o schodach zewnętrznych (wejście do przedszkola). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wylanie lastryko bądź ułożenie prefabrykowanych stopni schodowych zewnętrznych. Długość stopnic w mb to okolu 72m. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wymianę izolacji poziomej tarasu nad halą garażową w/g systemu Izolmat (195m.kw.) i naprawę stopni schodów (40m.kw.). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wymiana papy, otynkowanie kominów wentylacyjnych, opierzenia z blachy kominów i gzymsów. Materiały i utylizacja starej papy w gestii wykonawcy. Płatne przelewem lecz w razie przekroczenia kwoty zgromadzonej przez wspólnotę ewentualna spłata pozostałej kwoty w ratach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę zdjęcie starej dachówki i łat oraz nabicie nowych łat i pokrycie dachu blachodachówką. Powierzchnia dachu 70 m2 i jest to właściwie jeden spad dachu. Interesuje mnie cena robocizny z materiałem dodam, że blachodachówka którą wybraliśmy kosztuje 25 zł za

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Pokrycie 150 m2 dachu dachówką ceramiczną (folia + ołatowanie), na domku jednorodzinnym parterowym, dach dwuspadowy(20%) bez okien i kominów. Wzmocnienie jednostronne krokwi (20 szt) materiał jest dostarczony, rusztowanie też dach znajduje się w Danii, koszty przejazdu i noclegu pokryte. Proszę

Zobacz więcej ›

Lokalizacja