Zlecenia Budowlane – TychyZlecenia Budowlane - Tychy

Zlecenia Budowlane - Tychy

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Interesuje mnie asfaltowanie ok 650m2 drogi (potrzebny rozścielacz i walec) z asfaltem ok 150 ton. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Szukam wykonawcy budynku biurowego (powierzchnia zabudowy 212m2, pow. użytkowa 330m2, parter + kondygnacja). Lokalizacja TYCHY (woj.śląskie). Materiały do przekazania dla zainteresowanych wykonawców.

Lokalizacja

Szukam wykonawców do dokończenia pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej. Proszę podać cenę robocizny za: – pokrycia dachu papą podkładową term. (m2), – pokrycie dachu papą wierzchnią term. (m2), – wykonanie obróbek blacharskich (m2), – wykonanie koszy z blachy (szt), –

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie pokrycia dachowego z papy termozgrzewalnej wraz z obróbkami ogniomurów. Warstwy: 1. styropapa z zakołkowaniem + kliny 2. papa term. podkładowa 3. papa term. wierzchnia Prosze podać cenę za m2 punkt.1,2,3 z osobna.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie więźby, deskowania, pokrycie dachu blachodachówką. Dach bardzo prosty, mały dwustanowiskowy warsztacik na użytek prywatny. Pow: 93m2, dwuspadowy, 30 st. Kompleksowe wykonawstwo.

Lokalizacja

Zlecę pokrycie nowego dachu styropapą 10cm wraz z obróbkami blacharskimi. Powierzchnia krycia -300m2. Powierzchnia obróbek to 33 m2(ogniomur). Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynku akrylowego na domkach jednorodzinnych. Proszę o podanie ceny za 1m2 wykonania tynku. Proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynku akrylowego na 4 bliźniakach. Materiał inwestora. Proszę podać cenę wykonania za m2 (tylko R) oraz telefon kontaktowy na e-maila.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej i teletechnicznej w domku jednorodzinnym. Zlecenie kończy się wyprowadzeniem przewodów oświetleniowych w miejsca lamp, zaprawienie puszek instalacyjnych w murze z Porothermu, zaprawienie przewodów i przygotowanie pod montaż osprzętu instalacyjnego. Zlecenie nie obejmuje montażu osprzętu instalacyjnego i

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej w Tychach poszukuje wykonawcy remontu instalacji wodno kanalizacyjnej w trzech pionach 11-to kondygnacyjnego budynku. Remont polegałby na wymianie istniejących instalacji żeliwnych i zastąpienie jej instalacją z tworzywa sztucznego. Oferty prosimy przesyłać na adres e-mailowy do 6 września

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: