Zlecenia Budowlane - Tomaszów Mazowiecki

Zlecenia Budowlane - Tomaszów Mazowiecki

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie ogrodzenia od podstaw ze sztachet wysokość 1,80 cm na długości 5m. W tym ma znaleźć się także furtka ( ze zwykłym zamkiem ). Proszę o oferty cenowe za ta usługę oraz możliwy termin realizacji.

Lokalizacja

Interesuje mnie ułożenie podłogi z deski dębowej lub deski barlineckiej na gotowo ( dąb typu rustic). Mieszkanie w stanie deweloperskim, powierzania około 40m2. Proszę o oferty cenowe na materiał (mile widziane zdjęcia) oraz wykonanie. Bez rachunku.

Lokalizacja

Zlecę wymianę szyby w oknie balkonowym PCV. Okno jest nowe. Wymiary szyby ok 90x90cm. Proszę o podanie ceny szyby wraz z usługą.

Lokalizacja

Mam do wyremontowania nowy dom. Interesuje mnie wykonanie prac typu: gładzie, malowanie, sufity podwieszane, glazura, terakota, położenie paneli podłogowych, jak również adaptacja poddasza. Proszę o podanie ceny za 1m2.

Lokalizacja

Poszukuję podwykonawcy do wykonania tarasu z drewna egzotycznego (deska ryflowana). Wykonana jest podbudowa (wylewka betonowa). Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Wykonanie tarasu z drewna egzotycznego o powierzchni około 60-70m2. Proszę o podanie ceny za metr kwadratowy z obróbkami i montażem.

Lokalizacja

Tynki cementowo wapienne w miejscowości Nieporent pod Warszawą bez agregatu. Ok. 500m2, sama robocizna. Oczekuje na oferty. pozdrawiam

Lokalizacja

Zlecę otynkowanie domu, tynkiem cementowo-wapiennym, ok. 700m2. Proszę podać cenę robocizny 1m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę remont drewnianej elewacji – boazeria drewniana powierzchnia ok. 200m2. Przewidywany czas rozpoczęcia prac – wrzesień 2010. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji domu – ok. 350m2 – listopad/grudzień (od zaraz) – ocieplenie domu – wiosna – tynki (silikatowe lub silikonowe lub w technologii nano) oraz położenie ok. 60 m2 płytek kamienno-betonowych IMPERIA firmy Stegu Proszę o podanie: – ceny

Zobacz więcej ›

Lokalizacja