Zlecenia Budowlane – Tomaszów MazowieckiZlecenia Budowlane - Tomaszów Mazowiecki

Zlecenia Budowlane - Tomaszów Mazowiecki

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Proszę o oferty cenowe za ułożeniu m^2 kostki betonowej.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji domu jednorodzinnego, parterowego z użytkowym poddaszem. Proszę o oferty cenowe oraz możliwy termin rozpoczęcie prac.

Lokalizacja

Witam serdecznie firma zleci docieplenie bloku 6 klatkowego z wielkiej płyty. Interesuje mnie koszt m2 z rusztowaniem lub bez, materiał po stronie inwestora. Miejscowość Opoczno. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę montaż anteny Sat na barierce balkonu w bloku. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję dostawcy kolektorów słonecznych dla hotelu. Mam swoje zasobniki ciepłej wody, potrzebny jest tylko wymiennik. Ilość osób korzystających z ciepłej wody – około 40. Myślę, że potrzebowałbym około 7 paneli + osprzęt.

Lokalizacja

Zlecę postawienie 1.000 m2 ścian z gazobetonu h+h w Tomaszowie Mazowieckim. Termin rozpoczęcia prac 02.11.2010r. Tylko robocizna. Proszę o oferty

Lokalizacja

Zlecę postawienie ścian z suporka 24 ok. 350 m2. Proszę o oferty wykonania 1 m2 bez materiału.

Lokalizacja

Zlecę położenie tynku mozaikowego w ilości ok. 1000m2 oraz zabudowę karton-gips ok. 300m2. Materiały po stronie inwestora. Termin rozpoczęcia prac: od 15.09.2010r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę położenie tynku mozaikowego w ilości ok. 1000m2 oraz zabudowę karton-gips ok. 200m2. Materiały po stronie inwestora. Termin rozpoczęcia prac: od 15.09.2010r. Proszę tylko o poważne oferty.

Lokalizacja

Zlecę otynkowanie domku, tynkiem tradycyjnym ręcznym na suporeksie ok. 350m2. Materiał i sprzęt na budowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: