Zlecenia Budowlane – TarnówZlecenia Budowlane - Tarnów

Zlecenia Budowlane - Tarnów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wybudowanie domu w stanie surowym Sielanka z dachem dwuspadowym 116 m.kw w Tarnowie- Brzozówka www.domnahoryzoncie.pl Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Szanowni Państwo, muszę wybudować kablową linię zasilającą o długości ok. 3 km, przechodzącą przez 10 działek prywatnych (ok. 100 m)i biegnącą wzdłuż torów po terenie PKP (ok. 2.900m). Linia ta powstanie w okolicach Tarnobrzegu (m. Chmielów). Proszę o składanie ofert

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie malowania natryskowego elementów stalowych (15 sztuk) osobie lub firmie z powiatu tarnowskiego. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków wewnętrznych cementowo wapiennych około 500m2. Termin maj-początek czerwca,w domu jednorodzinnym parterowym. Oczekuję oferty cenowej z materiałem lub bez. Interesuje mnie tylko dokładna i czysta robota.

Lokalizacja

Firma budowlana podejmie współpracę z kierownikiem budowy w specjalności instalacji w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie projektu konstrukcji nośnej dla turbin wiatrowych na stropie budynku. Termin wykonania projektu do końca października. Proszę o oferty.

Lokalizacja

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kredytami z dotacjami na zakup kolektorów słonecznych poszukuję firm (z całej Polski), którym będę mógł zlecić opracowanie: 1. Projektów budowlano-wykonawczych rozwiązania technologicznego dotyczącego montażu instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Projekt sporządzony lub zatwierdzony

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Jesteśmy nową firmą na terenie Polski. Obecnie poszukujemy do współpracy osobę która może prowadzić wycenianie projektów. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Poszukuję firmy która dokona przeglądu i ewentualnej napraw systemu wentylacji mechanicznej garażu podziemnego wysterowywanego gazeksami. Cała instalacja miała 4 różnych wykonawców stąd różna automatyka. W sprawie obejrzenia instalacji proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewki betonowej progu w bramie przesuwnej prowadzącej na plac magazynowy dużego marketu w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja