Zlecenia Budowlane – TarnówZlecenia Budowlane - Tarnów

Zlecenia Budowlane - Tarnów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wybudowanie domu w stanie surowym Sielanka z dachem dwuspadowym 116 m.kw w Tarnowie- Brzozówka www.domnahoryzoncie.pl Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Szanowni Państwo, muszę wybudować kablową linię zasilającą o długości ok. 3 km, przechodzącą przez 10 działek prywatnych (ok. 100 m)i biegnącą wzdłuż torów po terenie PKP (ok. 2.900m). Linia ta powstanie w okolicach Tarnobrzegu (m. Chmielów). Proszę o składanie ofert

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie malowania natryskowego elementów stalowych (15 sztuk) osobie lub firmie z powiatu tarnowskiego. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków wewnętrznych cementowo wapiennych około 500m2. Termin maj-początek czerwca,w domu jednorodzinnym parterowym. Oczekuję oferty cenowej z materiałem lub bez. Interesuje mnie tylko dokładna i czysta robota.

Lokalizacja

Firma budowlana podejmie współpracę z kierownikiem budowy w specjalności instalacji w zakresie sieci, instalacji i urządzeń: wodociągowych, kanalizacyjnych. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę przełożenie płyt ażurowych 900 m2 na skarpie. Warunki i cena do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac; 10.11.2010. Termin zakończenia prac: 19.11.2010

Lokalizacja

Szukam brygady (4-8 osób) do ułożenia kostki brukowej (holand, behaton) ok. 500m2 i 100mb krawężnika. Materiał z rozbiórki po mojej stronie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy remonty chodników oraz przejść dla pieszych, istnieje możliwość stałej współpracy. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Przyjmę do pracy od zaraz brukarzy z doświadczeniem. Z Sosnowca i okolic. Proszę o kontakt.

Lokalizacja