Zlecenia Budowlane – ŚwiętochłowiceZlecenia Budowlane - Świętochłowice

Zlecenia Budowlane - Świętochłowice

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Spółdzielnia Mieszkaniowa zleci naprawę pokrycia dachu w czterech 5 – kondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych. Dach płaski, kryty papą termozgrzewalną z lekkim spadem do środka z rurami spustowymi wewnątrz. Naprawa ma polegać na podklejeniu papy w miejscach przecieków, uszczelnieniu masą bitumiczną styków

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę dokończenie instalacji elektrycznej po elektryku. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę montaż domofonu analogowego w małej, jednopiętrowej kamienicy z kilkoma lokatorami. Proszę o przybliżony cennik robocizny z materiałem.

Lokalizacja

Zlecę zakup i wykonanie przydomowej biologicznej oczyszczalni ścieków dla 3 osób wraz z formalnościami Proszę o oferty.

Lokalizacja

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowisko KIEROWNIK BUDOWY. Kandydaci powinni posiadać: – Odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia przewidziane w Prawie Budowlanym, Prawie Geologicznym i Górniczym (Warunek konieczny – praca na powierzchni na terenie zakładów górniczych wydobywających węgiel kamienny) – powinni być

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę spawanie ogrodzenia na terenie o powierzchni ok. 400 m2. Na działce znajduje się domek jednorodzinny, garaż oraz altanka ogrodowa.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m². Dom parterowy. 4 pokoje i jedna łazienka. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja