Zlecenia Budowlane – ŚwiebodzinZlecenia Budowlane - Świebodzin

Zlecenia Budowlane - Świebodzin

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie izolacji z wełny mineralnej wewnątrz budynku – około 280m2. Usługa bez materiału. Sama robocizna – wełna i zatopienie siatki 2 razy. Praca od zaraz.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych około 500m2 na knaufie. Interesuje mnie cena za samą robocizna. Prace można zacząć od zaraz.

Lokalizacja

Zlecę posadzki maszynowe w 3 domach w okolicy Zielonej Góry. Są to domy, w których wykonywałem tynki – pewna robota. Oczekuje dobrej ceny z rozbiciem na materiał i robocizne. Proszę o oferty na email. NISKA CENA!

Lokalizacja

Witam, zlecę tynki cementowe około 60 metrów, ręcznie lub maszynowo. Do otynkowania 2 ściany jedna normalna druga z pogrubieniem około 5 cm (max) cena za metr to 25 zł za samą robociznę. Termin realizacji od poniedziałku tj, 15.08.2010. płatność gotówką

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę spawanie ogrodzenia na terenie o powierzchni ok. 400 m2. Na działce znajduje się domek jednorodzinny, garaż oraz altanka ogrodowa.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m². Dom parterowy. 4 pokoje i jedna łazienka. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja

Poszukuję osób do pracy do układania kostki betonowej (puzzle) wraz z obrzeżami. Oferta pracy w Poznaniu, do ułożenia 700m2 kostki betonowej oraz 1000m2 w Kutn. Praca od zaraz na dogodnych warunkach. Mile widziana współpraca w kolejnych zlecenia.

Lokalizacja