Zlecenia Budowlane - Sochaczew

Zlecenia Budowlane - Sochaczew

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam, Szukam osoby która wybuduje garaż na 3 stanowiska i małe zaplecze gospodarcze wym 15/10. Dach płaski Materiał załatwia inwestor. Jakie są koszty szacunkowe?

Lokalizacja

Szeroki zakres prac budowlanych przy wykonaniu elewacji biurowca – trzy kondygnacje. Powierzchnia do ocieplenia ok. 1600m2. Wszelkie informacje telefonicznie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapraszam do składania ofert na wykonanie tynków tradycyjnych (piasek +cement+wapno) mieszanych na budowie. Proszę podać cenę robocizny za powierzchnię zatartą na szaro, z piaskiem kwarcowym, najchętniej zacieranie mechaniczne. Preferowane będą firmy z agregatami (czas nagli), posiadające na Mazowszu obiekty referencyjne.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, poszukujemy osoby z właściwymi uprawnieniami w celu wykonania pięcioletniej oceny stanu technicznego budynku. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynku cementowo – wapiennego w ilości około 650 m2. Tynkowanie na moich materiałach lub materiałach wykonawcy – preferowane mieszanki: dolina Nidy albo Elix. Poszukuję ekipy, która mogłaby podjąć się tego zlecenia od zaraz. Dom w okolicach Grodziska Mazowieckiego.

Lokalizacja

Witam Nawiąże współprace z firmą wykonawczą, która zajmuje się docieplaniem budynków metodą lekką- mokrą, położeniem tynków mozaikowo-dekoracyjnych, położeniem glazury i terakoty. Czekam na zgłoszenia na podany adres email.

Lokalizacja

Poszukuję solidnej ekipy do wykonywania tynków tradycyjnych (piasek, wapno, cement) z umiejętnością zacierania piaskiem kwarcowym (mułkiem). Stała współpraca na terenie Mazowsza. Wymagane doświadczenie i uczciwość. Jeśli ktoś ma problem z piciem na budowie niech nie przesyła oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja

Budowa domu ok. 120 m2 z drewna od podstaw. Kosztorys na stan zamknięty, oraz stan pod klucz. Początek prac: wiosna 2011. Proszę o oferty.

Lokalizacja