Zlecenia Budowlane – SierpcZlecenia Budowlane - Sierpc

Zlecenia Budowlane - Sierpc

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam, mam do ułożenia 5.000tys. kostki. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Obróbki blacharskie na budowie hali, rynny, obróbki dachu i parapetów blaszanych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję firmy/solidnych fachowców z doświadczeniem do wykonania elewacji zewnętrznej budynku mieszkalnego parterowego o wymiarach 10,5×11,5m. Lokalizacja Sękocin Stary – około 4 km od Janek pod Warszawą-woj, mazowieckie. Położone są styropian i siatka wtopiona. Pozostał do położenia grunt i ostatnia warstwa

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Firma oczekuje ofert na wykonanie tynków maszynowych (III kategorii) na realizowanej budowie hali w Sochaczewie. Z wybrana firma zostanie podpisany kontrakt na wykonanie usługi. Prosimy o oferty z cena netto robocizny za wykonanie 1 m2 tynku.

Lokalizacja

Witam, poszukuję solidnego i doświadczonego glazurnika do współpracy. Realizacje tylko z projektu, własne podstawowe narzędzia (maszyna do cięcia na mokro do 100cm długości). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę przełożenie płyt ażurowych 900 m2 na skarpie. Warunki i cena do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac; 10.11.2010. Termin zakończenia prac: 19.11.2010

Lokalizacja

Szukam brygady (4-8 osób) do ułożenia kostki brukowej (holand, behaton) ok. 500m2 i 100mb krawężnika. Materiał z rozbiórki po mojej stronie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy remonty chodników oraz przejść dla pieszych, istnieje możliwość stałej współpracy. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Przyjmę do pracy od zaraz brukarzy z doświadczeniem. Z Sosnowca i okolic. Proszę o kontakt.

Lokalizacja