Zlecenia Budowlane - Ruda Śląska

Zlecenia Budowlane - Ruda Śląska

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie projektu budowlanego. Budynku biurowo-usługowego 2-piętrowego, niepodpiwniczonego o powierzchni ok. 400m2. Oraz hali do robót spawalniczych z magazynem, szatnią i 3 garażami. Powierzchnia działki 3000m2.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu parterowego “Kastalia 2”. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Szukam wykonawcy do budowy domu parterowego w Orzeszu. Dobry projekt mile widziany. Czekam na oferty.

Lokalizacja

Zlecę dokończenie podbitki pod dachem domku jednorodzinnego – do zdjęcia rynny i ponownej zabudowy. Podbitki: około 40 m, rynny do zdjęcia i zabudowy: około 30 m. Termin rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zatrudnię doświadczoną brygadę cieśli do wykonania więźby dachowej – przez odtworzenie. Remont dachu – Kościół. Tylko poważne oferty.

Lokalizacja

Szukam wykonawcy do budowy domu parterowego “Kastalia 2” do stanu deweloperskiego, ewentualnie pod klucz. Interesuje mnie cena za m2 w poszczególnych etapach budowy i co obejmuje zakres robót. Dokładne sprecyzowanie i wypunktowanie stanu deweloperskiego. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Potrzebne UDT pomostu roboczego. Pilne. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję kierownika budowy, zlecenie dotyczy remontu/adaptacji lokalu handlowego w Jastrzębiu Zdroju. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie podjazdu do garażu i ciągów pieszych z kostki brukowej – Semmelrock Castello Antico w 2 kolorach (lub. ew. Pastella) Łączna powierzchnia – ok. 260 m2. Proszę o oferty zawierające: – informacje o technologii wykonania (liczba i głębokość warstw,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, proszę o dokładne oferty na projekt oraz budowę warsztatu samochodowego z biurem oraz zapleczem sanitarnym na 5 stanowisk z możliwością rozbudowy. Wygląd nowoczesny. Hala około 250 metrów plus biuro. Konstrukcja stalowa lub metalowa wykończona z elektryka, bramami, posadzkami –

Zobacz więcej ›

Lokalizacja