Zlecenia Budowlane - Pyrzyce

Zlecenia Budowlane - Pyrzyce

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę budowę domu na terenie Szczecina. Oferty proszę przesyłać tylko na e-maila. Oto link do projektu: www

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Proszę o ofertę na wykonanie posadzki do garażu podziemnego. Powierzchnia garażu około 50m2. Lokalizacja to Gdańsk. Rodzaj posadzki – betonowa/epoksydowa/przemysłowa.

Lokalizacja

Proszę o ofertę cenowo-terminową dotyczącą: 1. beton B25 – 4.5m3 2. beton B30 – 0.2m3 3. beton B15 – 0.3m3

Lokalizacja

Posadzka pod ogrzewanie podłogowe – płynna (anhydrytowa) ok. 300 m2 grubość 5-6 cm. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, określenie ceny netto za m2 posadzki. Określenie okresu gwarancji, płatność gotówką lub przelewem, bez faktury.

Lokalizacja

Zlecę solidnej firmie ułożenie 200-300m2 kostki brukowej. Oferta ważna od zaraz.

Lokalizacja

Wykonanie dodatkowego wjazdu na posesję w Elblągu oraz: 1. Wykonanie bramy wjazdowej dwuskrzydłowej o szer. przęseł 2 x 3 m i wys. 1,60 m, otwieranej do wewnątrz posesji, bez samoczynnego mechanizmu otwierania bramy. 2. Odtworzenie części ogrodzenia na odcinku ok.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję firmy, która wyczyści kostkę brukową po pracach remontowych. Realizacja na Helu na początku lub w połowie października. Warunkiem realizacji jest minimum 2 tygodniowy termin płatności. Faktura VAT. Powierzchnia do czyszczenia 45m2. Wymagane czyszczenie maszyną + chemia gdyż samą myjką

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę położenie kostki brukowej Semmerlock 150 m2. Lokalizacja: Gdańsk Jankowo. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Rozbudowa budynku warsztatowego poprzez nadbudowę 1 kondygnacji na cele socjalne, łazienki, szatnię. Przebudowa klatki schodowej. Dokumentacja i pozwolenie na budowę istnieje. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy biurowca w stanie surowym otwartym oraz domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym. Powierzchnia biurowca 1300 m2 Powierzchnia domu 400 m2 Dodatkowe informacje po kontakcie.

Lokalizacja