Zlecenia Budowlane – PszczynaZlecenia Budowlane - Pszczyna

Zlecenia Budowlane - Pszczyna

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Projekt budynku o powierzchni użytkowej 380m kwadratowych. Interesuje mnie stan deweloperski lub surowy. Centrum Pszczyny. Wycena z materiałami lub bez. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Interesuje mnie koszt robocizny i sprzętu, bez materiału, bez dachu. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie 3-piętrowego bloku (1300m2) i 4 piętrowego bloku (ok. 3000m2) w Mysłowicach, przewidywany termin rozpoczęcia prac w połowie września. Wymagane doświadczenie. Kontakt od poniedziałku do piątku w godz 8-17.

Lokalizacja

Firma ogólnobudowlana zatrudni od zaraz doświadczonych pracowników do ociepleń budynków. Wymagane doświadczenie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie budynku z otynkowaniem i wymianę dachu oraz wymianę balustrad balkonowych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, zlecę kompleksowe wykonanie ocieplenia budynku jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Rybarzowice; tj. ok. 12 km od Bielska Białej w stronę Szczyrku lub Żywca. Powierzchnia elewacji to w sumie 300 m2, minus okna to około 290 m2. Termin: dowolny – byle

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę od zaraz wykonanie termomodernizacji budynku. Poszukuję samodzielnych ekip bądź firm podwykonawczych. Wymagam doświadczenia i precyzji. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Stała wspólpraca – instalacje elektryczne. Zakres usługi obejmuje rozprowadzenie instalacji elektrycznej łącznie z zamontowaniem skrzynki napięciowej, puszek i rozprowadzeniem instalacji elektrycznej – bez uzbrojenia skrzynki oraz montażu przełączników oraz gniazd wtykowych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę od zaraz ułożenie płytek podłogowych na dużym obiekcie. Poszukuję doświadczonych płytkarzy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Pilnie zlecę położenie płytek na balkonach (gres 30*30) powierzchnia około 450 m2. Maksymalna cena to 25 zł, nie wymagana faktura. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. Zlecenie dla firm, samodzielnych ekip lub osób prywatnych, wymagane doświadczenie i precyzja w

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: