Zlecenia Budowlane – Pruszcz GdańskiZlecenia Budowlane - Pruszcz Gdański

Zlecenia Budowlane - Pruszcz Gdański

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Należy wykonać projekt budowlany zamienny do istniejącego, podwyższający budynek o pół kondygnacji wraz ze zmianą sposobu użytkowania części już zaprojektowanej na mieszkalną. Budynek 2,5 kondygnacji, prostej konstrukcji prostokąta o pow. 30mx12,4m z prostym dachem krokwiowo-jętkowym 30 stopni. Wybudowana jest kondygnacja

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Należy wykonać projekt budowlany zastępczy do istniejącego, podwyższający budynek o pół kondygnacji wraz ze zmianą sposobu użytkowania na mieszkalną. Budynek 2,5 kondygnacji, prostej konstrukcji prostokąta o pow. 30mx12,4m z prostym dachem krokwiowo-jętkowym 30 stopni. Wybudowana jest kondygnacja parterowa garażowo-magazynowa, pozostało

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę ułożenie drogi z płyt drogowych 300x150x30. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Strop gęstożebrowy Teriva o powierzchni 400m2, ułożenie i wykonanie wylewki nad betonu. Proszę o oferty za 1m2 stropu. Cena max. 30zł/1m2.

Lokalizacja

Zlecę murowanie ścian jednowarstwowych w technologii klejowej, materiał gazobeton 24×24 Solbet 60% ścian oraz 12×24 40% ścian. Zlecenie dotyczy nadbudowy 2-ch kondygnacji budynku mieszkalnego. Powierzchnia ścian 500-700m2 w cenie do 20zł/m2. Proszę o oferty z podaniem proponowanej ceny za 1m2.

Lokalizacja

Zlecę murowanie ścian jednowarstwowych w technologii klejowej, materiał gazobeton Solbet. Powierzchnia ścian 500m2 w cenie do 20zł/m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę murowanie ścian jednowarstwowych w technologii klejowej, materiał gazobeton, powierzchnia ścian 500m2 w cenie do 20zł/m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Strop gęstożebrowy Teriwa o powierzchni 400m2, ułożenie i wykonanie wylewki nadbetonu. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Należy wykonać projekt oraz instalację ogrzewania nadmuchowego wraz z wentylacją mechaniczną. W budynku mieszkalnym o pow. 1000m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Należy wykonać projekt ogrzewania nadmuchowego wraz z wentylacją mechaniczną w budynku mieszkalnym. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: