Zlecenia Budowlane - Poznań

Zlecenia Budowlane - Poznań

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę montaż ścian z płyty gipsowej w systemie ORTH w ilości 2.000 m2. Materiał po stronie zlecającego. Lokalizacja: Poznań. Prace do podjęcia od zaraz.

Lokalizacja

Witam, zlecę wykonanie sufitu podwieszanego typu Owa. W sumie są trzy piętra do wykonania każde po około 850m2. Praca wykonywana będzie w trzech etapach – tyle ile jest pięter.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego typu Amstrong w dużym obiekcie handlowym: ok. 900 m2 w centrum Łodzi. Szukamy firmę z doświadczeniem i w pełni profesjonalną w tego typu usługach. Wejście w krótkim terminie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego, z powierzonego materiału, w nowo adoptowanym markecie handlowym. Powierzchnia ok. 900m2. Profesjonalnej firmie z doświadczeniem w tego typu pracach. Termin rozpoczęcia od początku października.

Lokalizacja

Przyjmę pracowników od wykonywania sufitów podwieszanych typu OWA i G-K oraz innych prac wykończeniowo-remontowych.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie posadzki maszynowej. Dom jednorodzinny: 60 m2 – ogrzewanie podłogowe, 100 m2 – bez ogrzewania. Oczekuję na oferty zł/m2 kompleksowo z materiałem. Lokalizacja gm. Suchy Las.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie sieci światłowodowej wraz z infrastrukturą i przyłączami teletechnicznymi. Możliwość stałej współpracy.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji: – wodnej, – kanalizacyjnej, – gazowej (z detekcją gazu), – c.o. ( promienniki rurowe), – deszczowej wraz z przyłączami. Hala 50 x 11 m .

Lokalizacja

Zlecę uszczelnienie płyty garażowej. Zainteresowanym prześlę ślepy kosztorys, na wskazany adres -mail lub fax. Dotyczy nieruchomości przy ul. Dolna Wilda 88 w Poznaniu. Zleceniodawca – Zarządca Nieruchomości.

Lokalizacja

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Poznaniu zleci wykonanie zadaszenia balkonów na ostatniej kondygnacji budynku wielorodzinnego (poddasze). Projektowane zadaszenie balkonów na charakter konstrukcji stalowej lekkiej. Belki wspornikowe, obramowanie i słupki projektowane sa z profili zamkniętych 80 x 80 mm. Płatewka środkowa z profilu

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: