Strona 7 – Zlecenia Budowlane – PoznańZlecenia Budowlane - Poznań

Zlecenia Budowlane - Poznań

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Poszukujemy ekip do murowania: – bloczki betonowe M6: 60 m2 – 28 zł /m2, – pustak Silka 24: 700 m2 – 28 zł/ m2. Miejsce pracy: Chodzież. Praca od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę szpachlowanie korytarza w domu jednorodzinnym. Powierzchnia ok. 30m2. Na suficie jest zamontowana płyta gipsowa, część ścian wyklejona jest płytą gipsową, pozostała część ścian jest cała do szpachlowania. Praca od zaraz. Wymagane doświadczenie!!!

Lokalizacja

Zlecę tynkowanie domu o powierzchni ścian ok. 500 m2 bez okien, tynk cementowo-wapienny maszynowy, z worka. Lokalizacja: Poznań – Krzesiny. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Prosimy o przedstawienie ofert na wykonanie: -ścian z bloczków SILKA na zaprawie murarskiej gr. 18 i 24 cm -ścian z bloczków SILKA na zaprawie klejowej gr. 18 i 24 cm -ścian z bloczków SILKA na zaprawie murarskiej gr. 15 i

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukujemy wykonawców ścian z pustaków TeknoAmerBlok grubości 19 i 24 cm. Ilość ścian do wykonania ok. 3.000 m2. Materiał dostarczamy we własnym zakresie. Prosimy o ofertę na wymurowanie ścian.

Lokalizacja

Jesteśmy firmą, która ma wiele zleceń na budowę domów. Chcielibyśmy podjąć współpracę w tym temacie z solidną ekipą budowlaną, która buduje na terenie całej Polski. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zatrudnię kierownika budowy na inwestycje w Skierniewicach. Opis stanowiska: – przygotowanie i organizacja budowy, – kierowanie budową w sposób zgodny z zasadami sztuki budowlanej oraz projektem technicznym,pozwoleniem na budowę,przepisami prawa budowlanego, – koordynowanie dostaw materiałów,narzędzi i sprzętu niezbędnego do realizacji

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Firmą doradztwa personalnego o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Budowy

Lokalizacja

Zlecimy wykonanie ogrodzenia przepompowni ścieków wraz z bramą wjazdową. Długość ogrodzenia – 40mb, – brama wjazdowa 3m(dwuskrzydłowa), – słupki ogrodzeniowe 4 sztuki. Siatka wys. 1,8 powlekana. Kolor ogrodzenia zielony.

Lokalizacja

Witam! Zlecę wykonanie i montaż rolet okiennych wewnętrznych na prowadnicach w domu jednorodzinnym. Kolor do uzgodnienia. Interesuje mnie cena za m2 brutto z montażem. Do wykonania roletki na 12 okien w tym 1 balkonowe pojedyncze i jedno balkonowe podwójne oraz

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: