Strona 6 – Zlecenia Budowlane – PoznańZlecenia Budowlane - Poznań

Zlecenia Budowlane - Poznań

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę małej, sprawnej i profesjonalnej firmie instalatorskiej wykonanie według projektu instalacji wod-kan-gaz w nowo adoptowanym markecie handlowym. Reprezentuję firmę z Poznania i szukam firmy do dłuższej współpracy. Teren wykonywania robót – cała Polska. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji oddymiania klatek schodowych. Budynek pierwszy – 4 kondygnacje, 1 klatka. Zakres: projekt, wykonanie instalacji oddymiania, sprawdzenie działania. Budynek drugi – 3 i 5 kondygnacji, 2 klatki. Zakres: projekt, wykonanie instalacji oddymiania, sprawdzenie działania.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie kominka tradycyjnego w nowym domu jednorodzinnym. Interesuje mnie wykonanie kompleksowe (projekt, materiał, robocizna). Wizja lokalna na budowie po uprzednim umówieniu.

Lokalizacja

Witam w celu uzyskania szczegółów proszę pisać na adres mailowy.

Lokalizacja

Część wysoka 525m2 pozostała część metrażu na wys 7m. Proszę podać cenę kg montażu i przykładowe realizacje. Sprzęt potrzebny do wykonania zlecenia jest po stronie wykonawcy. Szacunkowa waga 40.000 kg.

Lokalizacja

Szukamy osoby/firmy, która profesjonalnie wykonuje przeglądy budowlane roczne i pięcioletnie nieruchomości. Są to zarówno hale magazynowe, jak i budynki mieszkalne (bloki i całe osiedla). Wymagana faktura za usługę. Płatność: przelewem. Prosimy o wstępną wycenę jednej z nieruchomości: blok mieszkalny o

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Dot. poniższych przyczyn z podaniem metod naprawczych: – konstrukcji ściany oszklonej – przyczyn pękania ścian – przyczyn przeciekania i sączenia wody przez ściany zewnętrzne

Lokalizacja

Instytut naukowy z Poznania zleci wykonanie: 1. Okresowych przeglądów budynków o łącznej powierzchni 12.325 m2 2. Pomiarów elektrycznych i odgromowych. 3. Sprawdzenia na szczelność instalacji gazowej. 4. Założenie ksiąg obiektów budowlanych. Prosimy o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę szpachlowanie na tynku cementowo – wapiennym 15.000 m2 z materiałem. Lokalizacja: Poznań. Praca do podjęcia od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy prace wykończeniowe w miejscowości Piła – Podgaje w ilości 500 m2(szpachlowanie, malowanie wałkiem) materiał dostarcza zlecający. Praca do podjęcia po 15 listopada 2010 roku. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: