Strona 6 – Zlecenia Budowlane – PoznańZlecenia Budowlane - Poznań

Zlecenia Budowlane - Poznań

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę małej, sprawnej i profesjonalnej firmie instalatorskiej wykonanie według projektu instalacji wod-kan-gaz w nowo adoptowanym markecie handlowym. Reprezentuję firmę z Poznania i szukam firmy do dłuższej współpracy. Teren wykonywania robót – cała Polska. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji oddymiania klatek schodowych. Budynek pierwszy – 4 kondygnacje, 1 klatka. Zakres: projekt, wykonanie instalacji oddymiania, sprawdzenie działania. Budynek drugi – 3 i 5 kondygnacji, 2 klatki. Zakres: projekt, wykonanie instalacji oddymiania, sprawdzenie działania.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie kominka tradycyjnego w nowym domu jednorodzinnym. Interesuje mnie wykonanie kompleksowe (projekt, materiał, robocizna). Wizja lokalna na budowie po uprzednim umówieniu.

Lokalizacja

Część wysoka 525m2 pozostała część metrażu na wys 7m. Proszę podać cenę kg montażu i przykładowe realizacje. Sprzęt potrzebny do wykonania zlecenia jest po stronie wykonawcy. Szacunkowa waga 40.000 kg.

Lokalizacja

Witam w celu uzyskania szczegółów proszę pisać na adres mailowy.

Lokalizacja

Szukamy osoby/firmy, która profesjonalnie wykonuje przeglądy budowlane roczne i pięcioletnie nieruchomości. Są to zarówno hale magazynowe, jak i budynki mieszkalne (bloki i całe osiedla). Wymagana faktura za usługę. Płatność: przelewem. Prosimy o wstępną wycenę jednej z nieruchomości: blok mieszkalny o

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Dot. poniższych przyczyn z podaniem metod naprawczych: – konstrukcji ściany oszklonej – przyczyn pękania ścian – przyczyn przeciekania i sączenia wody przez ściany zewnętrzne

Lokalizacja

Instytut naukowy z Poznania zleci wykonanie: 1. Okresowych przeglądów budynków o łącznej powierzchni 12.325 m2 2. Pomiarów elektrycznych i odgromowych. 3. Sprawdzenia na szczelność instalacji gazowej. 4. Założenie ksiąg obiektów budowlanych. Prosimy o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę szpachlowanie na tynku cementowo – wapiennym 15.000 m2 z materiałem. Lokalizacja: Poznań. Praca do podjęcia od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukujemy ekip do murowania: – bloczki betonowe M6: 60 m2 – 28 zł /m2, – pustak Silka 24: 700 m2 – 28 zł/ m2. Miejsce pracy: Chodzież. Praca od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: