Zlecenia Budowlane - Poznań

Zlecenia Budowlane - Poznań

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Jako Generalny Wykonawca zlecimy wykonanie prac ziemno-fundamentowych w zachodniej Wielkopolsce. Hala o powierzchni 750 m2. Dokumentację projektową fundamentów prześlemy w formie elektronicznej po dokonaniu zapytania droga mailową. Zapraszamy do współpracy.

Lokalizacja

Jako Generalny Wykonawca zlecę wykonanie prac ziemno – fundamentowych hali i biurowca o łącznej powierzchni w obrysie fundamentów 1200 ok. m2. Proszę o składanie ofert w zakresach: – hala, – biurowiec. Wykonawstwo + materiał.

Lokalizacja

Zlecę prace dla instalatorów okablowania strukturalnego i elektrycznego. Instalacje natynkowa, okablowanie 6 kategoria bez ekranu, 1 punkt 3xRJ45 i 1 data. Pomiary elektryczne, dynamiczne, założenie rozdzielni. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej, częściowej w adoptowanym markecie o pow. 1.000m2. Termin rozpoczęcia prac od października. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam, zlecę wykonanie okablowania strukturalnego i elektrycznego na terenie miasta Wrocław. Projekt finansowany ze środków UE. Do wykonania ok. 2000 PEL-i w konfiguracji (3x Rj 45+ 2xDATA 230).

Lokalizacja

Wykonanie instalacji elektrycznej hali 50×11 m. W celu przesłania dokumentacji proszę o kontakt. Pozostałe schematy do pobrania po kontakcie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę montaż całej instalacji elekt. w domu jednorodzinnym 130m2. Ściany surowe przed tynkami, opcjonalnie możliwość zlecenia instalacji alarm, anteny, telekom. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę montaż kasetonu i podłączenie elektryczne na ścianie budynku. Budynek ma już wywiercone otwory, brakuje tylko śrub, przykręcenia kasetonu oraz podłączenie do istniejącej instalacji elektrycznej (od wewnątrz mam kabel przecięty gotowy do podpięcia do korków; na zewnątrz kabel przecięty wystający

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zarządca nieruchomości zleci wymianę poziomów c.o. w budynku mieszkalnym (5 kondygnacji nadziemnych, 4 klatki schodowe) w Poznaniu. Prace obejmują dojścia do grzejników, wymianę grzejników. Zleceniobiorca powinien wykonać remont w sile minimum 8 pracowników. Rozpoczęcie prac jest planowane na wiosnę 2010

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę podłączenie grzejnika. Dokładnie chodzi o podłączenie się do już istniejącej instalacji C.O. (wypalenie dwóch otworów w istniejących 1-calowych rurkach biegnących pod sufitem i wspawanie w ich miejsce dwóch rurek pionowych miedzianych do podłączenia grzejnika). Grzejnik z podłączeniem dolnym. Interesuje

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: