Zlecenia Budowlane - Poznań

Zlecenia Budowlane - Poznań

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Teraz jest to droga gruntowa. Lokalizacja – miejscowość Buczek – 10km od Laskowic Pomorskich, 30km od Świecia. Pełna dokumentacja i zezwolenia na budowę. Rozpoczęcie marzec 2010.

Lokalizacja

Posiadam działkę budowlaną w centrum Poznania z pozwoleniem na budowę – 2.550 m2 PUM. Poszukuję dobrej firmy wykonawczej. Dokumentację udostępnię po złożeniu wstępnej oferty. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Spółka prosi o oferty na kompleksową realizację dwóch obiektów wg naszego projektu. Prosimy o przedstawienie swoich możliwości, referencji oraz zasad współpracy. Początek realizacji – jesień 2010. Do wybranych firm wyślemy projekty z prośba o wycenę. Jako że nie mamy doświadczenia

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Osoba prywatna zleca budowę domu do 140m2 w technologi porothermu. Budowa pod klucz. Budowa domu we Francji (Allpes de Haute Provence). Materiały budowlane będą kupowane na miejscu we Francji.

Lokalizacja

Firma poszukuje generalnego wykonawcy dla budowy domu o powierzchni całkowitej ok. 300m2 w Nekielce k/Wrześni. Prosimy o oferty cenowe.

Lokalizacja

Projekt: “Dom w Antonówkach” http://www.archon.pl/projekt_domu/dom_w_antonowkach/m4472d6946172a Interesuje mnie koszt stanu surowego zamkniętego. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie hali magazynowej z częścią biurowo – socjalną – stan surowy. Powierzchnia użytkowa budynku ok. 4tys. m2. Konstrukcja żelbetowa. Lokalizacja: Rokietnica.

Lokalizacja

Poszukujemy ekip do prac cieślarskich, zbrojeniowych, murarskich. Budynki w zabudowie szeregowej osiedle “Dębowa Ostoja” – prace długoterminowe. Termin podjęcia prac od zaraz. Lokalizacja prac: Łódź.

Lokalizacja

Witam, poszukuję wykonawców stanu surowego zamkniętego na osiedlu domków w m. Łodzi. Projekt przewiduje realizację zespołu domów jednorodzinnych szeregowych, bliźniaczych i wolnostojących. Praca do podjęcia od zaraz.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu jednorodzinnego stan surowy otwarty 123m + piwnica. Uwaga, budowa w dwóch etapach – interesuje mnie etap pierwszy tj. piwnica i parter. Zainteresowanym prześle projekt architektoniczny i konstrukcyjny. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: