Zlecenia Budowlane – OtwockZlecenia Budowlane - Otwock

Zlecenia Budowlane - Otwock

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie izolacji stropu nad piętrem w domu jednorodzinnym (plan w załączniku). Powierzchnia: ok. 96m2. Zakres prac: ułożenie styropianu 30cm, warstw izolacyjnych (folia) i przykrycie szlichtą. W oryginalnym projekcie był strop drewniany.

Lokalizacja

Docieplenie elewacji 1.000m2 styropianem, dostarczam materiał. Możliwość rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie hydrauliki w domu o pow. 126m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę murowanie ścian z silki, ściany nośne i działowe (5000m2). Wysokość ścian 2,60m (mieszkaniówka). Rozliczenia raz w tygodniu, możliwość zakwaterowania na miejscu. Proszę o podanie ceny za 1m2.

Lokalizacja

Zlecę murowanie ścian z silki – ściany nośne i działowe. Wysokość ścian 2,60m. Rozliczenia raz w tygodniu, możliwość zakwaterowania na miejscu. Dla osób nie posiadających swojej działalności gospodarczej możliwość zatrudnienia. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam Poszukuję tynkarzy gipsowych na agregat, najchętniej całe brygady do firmy. Cena za robociznę 6 do 7 zł/m. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zatrudnię kierownika budowy domu w technologii szkieletowej w miejscowości Sztutowo, z okolic Sztutowa, Krynicy, Malborka, Nowego Dworu, Elbląga, itp. Budowa sposobem gospodarskim, kilku wykonawców. Termin – od początku lipca. Nadzór budowlany w Nowym Dworze Gdańskim.

Lokalizacja

Zlecę odśnieżenie 1500 m2 płaskiego dachu, ewentualnie z wywozem zrzuconego śniegu z części frontowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję pracowników na cały sezon 2010r w branży: glazurników, monterów płyt g/k, szpachlarzy – malarzy (samodzielnych). Do zaraz Warszawa i okolice. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja