Zlecenia Budowlane – OpoleZlecenia Budowlane - Opole

Zlecenia Budowlane - Opole

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Wspólnota Mieszkaniowa w Opolu zleci odrestaurowanie ok. 300m2(wykonanie) wieży – kopuły dachowej: – zdjęcie eternitu z dachu, – pokrycie dachówką, – położenie papy na pozostałej części dachu, z obróbkami kominów. Wykonanie sierpień/wrzesień 2011r.

Lokalizacja

Zlecimy remont (wymianę) obróbki blacharskiej na ścianie ogniomuru w rejonie dachu spadzistego oraz płaskiego. Dodatkowo przegląd dekarski dachu płaskiego papowego z ewentualną naprawą nieszczelności. Istnieje możliwość oględzin dachu przed podaniem oferty. Kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zlecę montaż więźby i pokrycie dachówką dachu o pow. około 200m2, z materiałem lub bez. Dach prosty dwuspadowy 35 st. Obróbki dwóch kominów, orynnowanie, montaż 4szt. okien dachowych. Proszę o podanie kosztów: – materiał, – robocizna.

Lokalizacja

Wspólnota – remont dachu o pow. ok. 250 m2 + 7 kominów do zrobienia + obróbki + rynny. Krycie dachówką karpiówką.

Lokalizacja

Interesuje mnie budowa elektrowni słonecznej. Proszę o podanie wszystkich niezbędnych danych dotyczących budowy elektrowni słonecznej opartej na fotoogniwach, o mocy około 30 kW. Lokalizacja elektrowni: – woj dolnośląskie, opolskie lub śląskie. Niezbędne elementy, urządzenia dla odprowadzenia energii elektrycznej do sieci

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę położenie gładzi w mieszkaniu. Około 120 – 150m2 w Opolu, w terminie między 15.11-20.11.2010. Proszę o przesłanie ofert.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie sufitów z płyt g-k w trzech domkach jednorodzinnych, w okolicy Opola. W ilościach: – powierzchnie poziome 300,00 m2, – powierzchnie skośne pod krokwiami 250,00 m2, – powierzchnie pionowe 20,00 m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wylanie posadzki. Metraż 165 m2 w jednym kawałku, grubość 3-4 cm na warstwie izolacyjnej. Interesuje mnie cena z materiałem (50 km od Opola). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie wylewek o gr. 6-6,5cm na ogrzewaniu podłogowym w ilości 3 x 130m2 i wylewki pod posadzkę drewnianą o gr. 3-4cm w ilości 3 x 70m2 w trzech domkach jednorodzinnych. Proszę o podanie ceny za wykonanie posadzek z materiałem o

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecimy generalny remont balkonów w dwóch etapach: od ulicy trzy balkony, oraz od podwórka osiem. Zakres: roboty izolacyjne oraz elewacyjne. Zdjęcia balkonów w załączniku. Szczegółowe informacje telefonicznie lub na maila.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: