Zlecenia Budowlane – Nowy SączZlecenia Budowlane - Nowy Sącz

Zlecenia Budowlane - Nowy Sącz

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Praca w Warszawie. Szukam murarzy z okolic Nowego Sącza i nie tylko – wynagrodzenie 15 zł za m2. Zakwaterowanie, możliwość dojazdu. Praca na umowę o dzieło. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam zlecę budowę domu w okolicach Krakowa. http://pprojekt.pl/projekt1910-zagajnik_fiolkow.html Materiały dostarczam, gotówka po każdym etapie, nie potrzebuję faktury.

Lokalizacja

Szukam wykonawcy ocieplenia domu jednorodzinnego powierzchnia ok 400m2. Proszę podać cenę za metr kwadratowy samej usługi bez materiału.

Lokalizacja

Witam, zlecę solidnej firmie wykonanie wolnostojących elementów ścianek z płyty MDF 400 sztuk, wymiary i numer koloru w załączniku. Faktura – płatność gotówką.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę spawanie ogrodzenia na terenie o powierzchni ok. 400 m2. Na działce znajduje się domek jednorodzinny, garaż oraz altanka ogrodowa.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m². Dom parterowy. 4 pokoje i jedna łazienka. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja

Poszukuję osób do pracy do układania kostki betonowej (puzzle) wraz z obrzeżami. Oferta pracy w Poznaniu, do ułożenia 700m2 kostki betonowej oraz 1000m2 w Kutn. Praca od zaraz na dogodnych warunkach. Mile widziana współpraca w kolejnych zlecenia.

Lokalizacja