Zlecenia Budowlane - Nowy Sącz

Zlecenia Budowlane - Nowy Sącz

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Praca w Warszawie. Szukam murarzy z okolic Nowego Sącza i nie tylko – wynagrodzenie 15 zł za m2. Zakwaterowanie, możliwość dojazdu. Praca na umowę o dzieło. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Witam zlecę budowę domu w okolicach Krakowa. http://pprojekt.pl/projekt1910-zagajnik_fiolkow.html Materiały dostarczam, gotówka po każdym etapie, nie potrzebuję faktury.

Lokalizacja

Szukam wykonawcy ocieplenia domu jednorodzinnego powierzchnia ok 400m2. Proszę podać cenę za metr kwadratowy samej usługi bez materiału.

Lokalizacja

Witam, zlecę solidnej firmie wykonanie wolnostojących elementów ścianek z płyty MDF 400 sztuk, wymiary i numer koloru w załączniku. Faktura – płatność gotówką.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie podjazdu do garażu i ciągów pieszych z kostki brukowej – Semmelrock Castello Antico w 2 kolorach (lub. ew. Pastella) Łączna powierzchnia – ok. 260 m2. Proszę o oferty zawierające: – informacje o technologii wykonania (liczba i głębokość warstw,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, proszę o dokładne oferty na projekt oraz budowę warsztatu samochodowego z biurem oraz zapleczem sanitarnym na 5 stanowisk z możliwością rozbudowy. Wygląd nowoczesny. Hala około 250 metrów plus biuro. Konstrukcja stalowa lub metalowa wykończona z elektryka, bramami, posadzkami –

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę budynku mieszkalnego z częścią usługowo-produkcyjną o powierzchni zabudowy 366m2. Część usługowo produkcyjna to obiekt parterowy niepodpiwniczony w technologii tradycyjnej z dachem o konstrukcji stalowo ryglowej pokryty blachami trapezowymi warstwowymi. Obiekt dla części mieszkalno usługowej to budynek piętrowy z

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę hali z pomieszczeniami mieszkalnymi w Gminie Luzino. Zlecę budowę hali 12x22m Hala o wymiarach 12x22m. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Budowa budynku jednorodzinnego do stanu surowego zamkniętego, wg projektu na stronie www: http://www.mgprojekt.com.pl/domki/bajkowy/index.php Planowana wartość zamówienia – do 100 tys. zł. Objęcie funkcji kierownika budowy będzie dodatkowym atutem wykonawcy.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie dachu płaskiego – 160 m2. Obecny dach pokryty jest papą termozgrzewalną. Termin rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja