Zlecenia Budowlane – MysłowiceZlecenia Budowlane - Mysłowice

Zlecenia Budowlane - Mysłowice

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Do renowacji ok 500 m2, Tarnowskie Góry. Sprawa bardzo pilna. Proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie robót w zakresie stanów surowych tj. fundamenty, wylewane stropy, strop gęstożebrowy Terriva, wykonanie wieńców żelbetowych, belek i podciągów żelbetowych. Roboty do wykonania z własnymi szalunkami. Betonowanie z wibrowaniem. Proszę podać wycenę 1m3 robót w zakresie żelbetowych konstrukcji “wylewanych”

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, interesuje mnie wykonanie robót zbrojarsko-betoniarskich w zakresie wykonania fundamentów, stropów wylewanych, elementów konstrukcyjnych – belki nadprożowe, wieńce, podciągi. Proszę o podanie oferty kosztów robocizny na wykonanie w/w robót – najlepiej w odniesieniu do 1m3. Oferta powinna zawierać wszelkie koszty

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę położenie tynku strukturalnego Magant ok. 30m2. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę przełożenie płyt ażurowych 900 m2 na skarpie. Warunki i cena do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac; 10.11.2010. Termin zakończenia prac: 19.11.2010

Lokalizacja

Szukam brygady (4-8 osób) do ułożenia kostki brukowej (holand, behaton) ok. 500m2 i 100mb krawężnika. Materiał z rozbiórki po mojej stronie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy remonty chodników oraz przejść dla pieszych, istnieje możliwość stałej współpracy. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Przyjmę do pracy od zaraz brukarzy z doświadczeniem. Z Sosnowca i okolic. Proszę o kontakt.

Lokalizacja

1. Wyłożenie kostki brukowej na powierzchni 1100m2 Wyłożenie podjazdu do restauracji kostką brukową jest konieczne do wykonania. Dojazd do restauracji musi być odpowiednio przygotowany, dogodny, bezproblemowy i bezpieczny dla klientów, a przy tym ładnie się prezentować. Proszę o oferty.

Lokalizacja