Zlecenia Budowlane – MikołówZlecenia Budowlane - Mikołów

Zlecenia Budowlane - Mikołów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wybrukowanie zjazdu do garażu 3m na 5m plus 7cm krawężnik około 10 mb. Całość wykonana z podbudową do 5t, wjazd jest ze spadkiem, profilowany. Interesuje mnie robocizna + materiał (wzór kostki do uzgodnienia. W miejscu bruku będzie konieczność zebrania

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Szukamy firmy, która podejmie się wymiany pokrycia dachowego i docieplenia go. Aktualnie dach pokryty jest dachówką. Jest to budynek piętrowy o wymiarach 10mx10m zbudowany 1935 roku. Dach jest dwuspadowy. Wymiany wymagają obróbki blacharskie oraz wykończeniowe elementy drewniane.powierzchnia dachu to ok.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Firma wynajmie podwykonawcę do prac ziemnych: – wykopy, – zbrojenie, – szalunek, – bloczki fundamentowe wraz z zalaniem płyty. Czyli fundamenty kompletne (przygotowane fundamenty do ciągnięcia ścian w późniejszym etapie w górę).

Lokalizacja

Pilnie zlecę doprowadzenie instalacji pod grzejnik, w sąsiednim pokoju jest grzejnik, od spodu są rurki miedziane. Wystarczy przewiercić przez ścianę, wciąć się w instalację i doprowadzić zaworki pod nowy grzejnik który sam sobie zamontuję po wykafelkowaniu łazienki. Wejście dolne do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę usługę koparko-ładowarką. Miejscowość – Dąbrowa Górnicza. Szczegóły: rozbiórka starego szamba z wywozem gruzu, około 20 metrów do kontenera. Brak możliwości zawracania. Ściany szamba w stanie tragicznym. Płyta stropowa szamba dość mocna (strop 15 cm zbrojony). Wiek około 20 lat.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę spawanie ogrodzenia na terenie o powierzchni ok. 400 m2. Na działce znajduje się domek jednorodzinny, garaż oraz altanka ogrodowa.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m². Dom parterowy. 4 pokoje i jedna łazienka. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja