Zlecenia Budowlane – LegionowoZlecenia Budowlane - Legionowo

Zlecenia Budowlane - Legionowo

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie wylewek w domu jednorodzinnym 180 m2 Termin – druga połowa września. Czekam na oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tarasu z kostki brukowej. Taras: 10m x 4m. Chciałabym jeszcze zrobić to przed zimą. Natomiast na wiosnę zlecę zrobienie podjazdu i opaski wokół domu. Dom w gminie Teresin.

Lokalizacja

Kostka w kształcie podwójnej litery T, interesuje mnie usługa z materiałem jak i sama robocizna. Do ułożenia około 100m2.

Lokalizacja

Witam, powiat Nowodworski Gmina Czosnów. Projekt domu to M79B z pracowni Muratordom. Proszę o wstępny kosztorys do każdego etapu robót: Stan surowy otwarty,

Lokalizacja

Poszukuję firmy do wybudowania stanu surowego + dach. Główne kryterium to fachowość i solidność. Oczekuję profesjonalnego doradztwa na każdym etapie budowy co do technologi i użytych materiałów. Miejsce inwestycji Ząbki niedaleko Warszawy. Termin rozpoczęcia inwestycji wiosna 2011r.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu jednorodzinnego w stanie surowym wg. gotowego projektu: – preferowana technologia (beton komórkowy), – powierzchnia (ok. 260 m2), – parter + poddasze, – termin rozpoczęcia (połowa września 2010), – termin zakończenia (koniec października 2010 / połowa listopada 2010),

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję wykonawcy do wymiany uszkodzonej rynny spustowej z PCV na wysokości ok. 7m (pomiędzy piętrem II a III). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ocieplenia domu ok 220 m2 z tynkiem zewnętrznym. Czekam na oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewek w domu jednorodzinnym. Miejscowość w gminie Teresin k/Sochaczewa. Powierzchnia to 180 m2. Pozdrawiam Ania.

Lokalizacja

Zlecę mały remont budynku mieszkalnego: naprawa elewacji, orynnowania, dachu, klatek schodowych, wymiana pionów elektrycznych itp. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: