Zlecenia Budowlane - Józefów

Zlecenia Budowlane - Józefów

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wyburzenie starej posadzki, ok. 40m3 betonu – gruzu. Wykonanie 2 fundamentów pod maszyny oraz ok. 120m2 posadzki betonowej, zbrojonej, utwardzonej powierzchniowo. Oczekuję ofert na robociznę i materiał. Potrzebny będzie także kierownik budowy. Praca w Warszawie, na fakturę. Termin robót:

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę projekt konstrukcji fundamentu zewnętrznego pod maszynę. Wymiary fundamentu: 3,5 x 4 m. Ciężar maszyny 2 t. Pilne – termin wykonania – 22.03.2010.

Lokalizacja

Zlecę wywóz ziemi, Warszawa Mokotów okolice centrum Land. Proszę o ceny za kurs z własną zwałką.

Lokalizacja

Materiał wykonawcy, płatność przelewem, faktura, gwarancja na 24 m-ce, usunięcie dotychczasowych płytek i położenie nowych na schodach na zewnątrz budynku.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja

Budowa domu ok. 120 m2 z drewna od podstaw. Kosztorys na stan zamknięty, oraz stan pod klucz. Początek prac: wiosna 2011. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu – stan surowy, około 120m2. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym.

Lokalizacja

Szukamy podwykonawców do prac związanych z kryciem dachów hal przemysłowych na terenie całej Europy. Dachy, o których mowa są powierzchni od 2.000 m2 do 100.000 m2. Zajmujemy się również remontami jak i serwisem. Pracujemy na folii i papie (sika, bauder,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie krycia dachu płaskiego ok. 450m2. Interesuje mnie sama robocizna . Proszę podać cenę za 1 mkw

Lokalizacja