Zlecenia Budowlane - Jawor

Zlecenia Budowlane - Jawor

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Poszukuję ekipy brukarskiej lub brukarza do ułożenia kostki granitowej w Warszawie. Materiał po stronie zlecającego. Powierzchnia: ok. 150 m2. Prace trzeba rozpocząć od 18.10.2010 r.

Lokalizacja

Zlecimy ułożenie kostki granitowej – najchętniej małej ekipie brukarskiej 3-4 osoby. Praca do wykonania na naszym sprzęcie, maszynach i materiałach. Wymagane doświadczenie w układaniu granitu. Masz zdjęcia lub referencje z poprzednich realizacji. Pokaż nam jak pracowałeś do tej pory.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie kostki granitowej, w okolicach Legnicy. Przygotowane podłoże, podbudowa oraz krawężniki. Interesuje mnie samo ułożenie kostki granitowej w rozmiarze 8/11, na powierzchni ok. 230-300 m2. Termin realizacji – jak najszybszy. Płatne gotówką.

Lokalizacja

Poszukuję 2 – 3 brukarzy do zespołu kładącego kostkę typu polbruk. Wykonujemy zlecenia dla BergerBau Polska i innych firm. Teren Dolnego Śląska. Obecnie wykonywane prace w okolicach Legnicy, Prochowic i Środy Śląskiej. Możliwy dowóz na miejsce pracy.

Lokalizacja

Zajmujemy się handlem kostka granitowa i piaskowcem. Nasi klienci (z terenu Polski i Niemiec) często potrzebują usług brukarskich. W związku z tym szukam osób lub ekip brukarskich do współpracy przy realizacjach nawierzchni z kostki granitowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę naprawę wjazdu do posesji firmy. Do naprawy jest około 15-30m2 nawierzchni wjazdu (podbudowa na kostce granitowej). Głównie chodzi o zalanie dziur. Zlecenie może być wykonywane w 2 podejściach – najpierw strona prawa, a potem lewa.

Lokalizacja

Wyłożenie kostki 120m2 plus opaska na około domu o szer. 1m i dł. ok. 100mb również z kostki. Proszę o wycenę wraz z materiałem.

Lokalizacja

Budowa domu ok. 120 m2 z drewna od podstaw. Kosztorys na stan zamknięty, oraz stan pod klucz. Początek prac: wiosna 2011. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu – stan surowy, około 120m2. Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym.

Lokalizacja

Szukamy podwykonawców do prac związanych z kryciem dachów hal przemysłowych na terenie całej Europy. Dachy, o których mowa są powierzchni od 2.000 m2 do 100.000 m2. Zajmujemy się również remontami jak i serwisem. Pracujemy na folii i papie (sika, bauder,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja