Zlecenia Budowlane – JaworZlecenia Budowlane - Jawor

Zlecenia Budowlane - Jawor

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Poszukuję ekipy brukarskiej lub brukarza do ułożenia kostki granitowej w Warszawie. Materiał po stronie zlecającego. Powierzchnia: ok. 150 m2. Prace trzeba rozpocząć od 18.10.2010 r.

Lokalizacja

Zlecimy ułożenie kostki granitowej – najchętniej małej ekipie brukarskiej 3-4 osoby. Praca do wykonania na naszym sprzęcie, maszynach i materiałach. Wymagane doświadczenie w układaniu granitu. Masz zdjęcia lub referencje z poprzednich realizacji. Pokaż nam jak pracowałeś do tej pory.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie kostki granitowej, w okolicach Legnicy. Przygotowane podłoże, podbudowa oraz krawężniki. Interesuje mnie samo ułożenie kostki granitowej w rozmiarze 8/11, na powierzchni ok. 230-300 m2. Termin realizacji – jak najszybszy. Płatne gotówką.

Lokalizacja

Poszukuję 2 – 3 brukarzy do zespołu kładącego kostkę typu polbruk. Wykonujemy zlecenia dla BergerBau Polska i innych firm. Teren Dolnego Śląska. Obecnie wykonywane prace w okolicach Legnicy, Prochowic i Środy Śląskiej. Możliwy dowóz na miejsce pracy.

Lokalizacja

Zajmujemy się handlem kostka granitowa i piaskowcem. Nasi klienci (z terenu Polski i Niemiec) często potrzebują usług brukarskich. W związku z tym szukam osób lub ekip brukarskich do współpracy przy realizacjach nawierzchni z kostki granitowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę położenie kostki z polbruku około 68m2. Wykonujący dostarcza materiał. Zapłata przelewem, umowa zlecenie lub umowa – wymagana faktura. Transport własny. Gwarancja 5 lat.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu zgodnie z projektem firmy Archon “Dom w chmielu” http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-chmielu/m478f14cf66ecc w wariancie energooszczędnym. Lokalizacja w Olsztynie (woj. warm-maz).

Lokalizacja

Proszę o przedstawienie oferty i określenie wartości naprawy dachu na powierzchni ok. 1.000m2. W grę wchodzi: przejrzenie całości i naprawy punktowe jeszcze jesienią, a na wiosnę naprawa gruntowna. Materiał w gestii wykonawcy (papa termozgrzewalna na stropie kanałowym ocieplonym styropianem). Faktura

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie więźby dachowej 250m2, materiał inwestora. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie fundamentów – domek 120m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja