Zlecenia Budowlane – JaworZlecenia Budowlane - Jawor

Zlecenia Budowlane - Jawor

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Poszukuję ekipy brukarskiej lub brukarza do ułożenia kostki granitowej w Warszawie. Materiał po stronie zlecającego. Powierzchnia: ok. 150 m2. Prace trzeba rozpocząć od 18.10.2010 r.

Lokalizacja

Zlecimy ułożenie kostki granitowej – najchętniej małej ekipie brukarskiej 3-4 osoby. Praca do wykonania na naszym sprzęcie, maszynach i materiałach. Wymagane doświadczenie w układaniu granitu. Masz zdjęcia lub referencje z poprzednich realizacji. Pokaż nam jak pracowałeś do tej pory.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie kostki granitowej, w okolicach Legnicy. Przygotowane podłoże, podbudowa oraz krawężniki. Interesuje mnie samo ułożenie kostki granitowej w rozmiarze 8/11, na powierzchni ok. 230-300 m2. Termin realizacji – jak najszybszy. Płatne gotówką.

Lokalizacja

Poszukuję 2 – 3 brukarzy do zespołu kładącego kostkę typu polbruk. Wykonujemy zlecenia dla BergerBau Polska i innych firm. Teren Dolnego Śląska. Obecnie wykonywane prace w okolicach Legnicy, Prochowic i Środy Śląskiej. Możliwy dowóz na miejsce pracy.

Lokalizacja

Zajmujemy się handlem kostka granitowa i piaskowcem. Nasi klienci (z terenu Polski i Niemiec) często potrzebują usług brukarskich. W związku z tym szukam osób lub ekip brukarskich do współpracy przy realizacjach nawierzchni z kostki granitowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę spawanie ogrodzenia na terenie o powierzchni ok. 400 m2. Na działce znajduje się domek jednorodzinny, garaż oraz altanka ogrodowa.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie tynków maszynowych w domu jednorodzinnym o powierzchni 120 m². Dom parterowy. 4 pokoje i jedna łazienka. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja