Zlecenia Budowlane - Jawor

Zlecenia Budowlane - Jawor

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Poszukuję ekipy brukarskiej lub brukarza do ułożenia kostki granitowej w Warszawie. Materiał po stronie zlecającego. Powierzchnia: ok. 150 m2. Prace trzeba rozpocząć od 18.10.2010 r.

Lokalizacja

Zlecimy ułożenie kostki granitowej – najchętniej małej ekipie brukarskiej 3-4 osoby. Praca do wykonania na naszym sprzęcie, maszynach i materiałach. Wymagane doświadczenie w układaniu granitu. Masz zdjęcia lub referencje z poprzednich realizacji. Pokaż nam jak pracowałeś do tej pory.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie kostki granitowej, w okolicach Legnicy. Przygotowane podłoże, podbudowa oraz krawężniki. Interesuje mnie samo ułożenie kostki granitowej w rozmiarze 8/11, na powierzchni ok. 230-300 m2. Termin realizacji – jak najszybszy. Płatne gotówką.

Lokalizacja

Poszukuję 2 – 3 brukarzy do zespołu kładącego kostkę typu polbruk. Wykonujemy zlecenia dla BergerBau Polska i innych firm. Teren Dolnego Śląska. Obecnie wykonywane prace w okolicach Legnicy, Prochowic i Środy Śląskiej. Możliwy dowóz na miejsce pracy.

Lokalizacja

Zajmujemy się handlem kostka granitowa i piaskowcem. Nasi klienci (z terenu Polski i Niemiec) często potrzebują usług brukarskich. W związku z tym szukam osób lub ekip brukarskich do współpracy przy realizacjach nawierzchni z kostki granitowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie podjazdu do garażu i ciągów pieszych z kostki brukowej – Semmelrock Castello Antico w 2 kolorach (lub. ew. Pastella) Łączna powierzchnia – ok. 260 m2. Proszę o oferty zawierające: – informacje o technologii wykonania (liczba i głębokość warstw,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, proszę o dokładne oferty na projekt oraz budowę warsztatu samochodowego z biurem oraz zapleczem sanitarnym na 5 stanowisk z możliwością rozbudowy. Wygląd nowoczesny. Hala około 250 metrów plus biuro. Konstrukcja stalowa lub metalowa wykończona z elektryka, bramami, posadzkami –

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę budynku mieszkalnego z częścią usługowo-produkcyjną o powierzchni zabudowy 366m2. Część usługowo produkcyjna to obiekt parterowy niepodpiwniczony w technologii tradycyjnej z dachem o konstrukcji stalowo ryglowej pokryty blachami trapezowymi warstwowymi. Obiekt dla części mieszkalno usługowej to budynek piętrowy z

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę hali z pomieszczeniami mieszkalnymi w Gminie Luzino. Zlecę budowę hali 12x22m Hala o wymiarach 12x22m. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Budowa budynku jednorodzinnego do stanu surowego zamkniętego, wg projektu na stronie www: http://www.mgprojekt.com.pl/domki/bajkowy/index.php Planowana wartość zamówienia – do 100 tys. zł. Objęcie funkcji kierownika budowy będzie dodatkowym atutem wykonawcy.

Lokalizacja