Strona 3 – Zlecenia Budowlane – GdańskZlecenia Budowlane - Gdańsk

Zlecenia Budowlane - Gdańsk

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę ocieplenie budynku styropianem 12 cm, baranek 1,5 mm, farba sylikatowa. 200m2 powierzchni ścian. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie fundamentów pod budynek z bala drewnianego w Sztutowie. Zakres prac obejmuje usunięcie warstwy humusu i wykonanie: – wykopów pod ławy fundamentowe na głębokość 1,15m , około 80mb i stopy fundamentowe, – warstwy betonu podkładowego 15 cm, – zbrojenia,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę przerobienie instalacji grzewczej w łazience, Gdańsk. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję dostawcy i wykonawcy grzejników w pomieszczeniu biurowym. Nie ma projektu więc w ramach zlecenia proszę o dobranie odpowiednich grzejników. Do pomieszczenia nr 1 doprowadzone jest zasilanie i powrót rurkami miedzianymi bezpośrednio z rozdzielacza w węźle cieplnym. Średnica rur 28mm.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej do budynku biurowego rurą PCV fi 200 długość ok. 25 metrów. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Zlecę wybudowanie kominka, podłączenie wkładu, podłączenie do rur rozprowadzających ciepłe powietrze oraz wykończenie. Kominek ma być wykończony kamieniem z trawertynu oraz płytami G-K. Proszę o oferty cenowe na wykonanie oraz wkład np. TARNAVVA 16-18 kw.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ażurowej osłony komina z blachy nierdzewnej na budynku jednorodzinnym, w Gdańsku Jankowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Potrzebuję ekspertyzy budowlanej, ze szczególnym uwzględnieniem zachowania przepisów p.poż. i bhp. Budynku biurowego o pow. użytkowej 1.800m2 oraz hala garażowa. Termin wykonania – 30.08.2010 r. (oczekiwany). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wspólnota Mieszkaniowa w Sopocie ogłasza konkurs ofert na wykonanie napraw ścian i stropodachu nad garażem podziemnym. Warstwy izolacji wykazane w projekcie w podanej poniżej kolejności warstw poziomych (od góry): STROP 1. kostka betonowa gr. 8 cm istniejąca 2. żwir drobnoziarnisty

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Interesuje mnie kupno 3 okien o wymiarze łącznym dł./wys/szer. 3m/1,55m/8cm. Wszystkie rozwierne, w tym dwa uchylne. Kolor biały PVC 5, 6 lub 7 komorowe mają być połączone w 1 ciąg.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: