Zlecenia Budowlane - Drzewica

Zlecenia Budowlane - Drzewica

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam, potrzebuję ułożyć 500 m2 kostki brukowej, spełniającej wymagania wytrzymałościowe – przygotowanie placu pod auta ciężarowe. Utwardzenie terenu + kostka musi wytrzymać ciężar do 42 ton. Materiał w gestii dostawcy, płatne gotówką, faktura na firmę, transport materiałów we własnym zakresie.

Lokalizacja

Interesuje mnie cena za metr i ewentualnie oględziny. Jestem firmą ociepleniową i potrzebuje podwykonawcy do tej usługi. Proszę podać cenę za m2 z materiałem, w emailu proszę napisać numer telefonu.

Lokalizacja

Zlecę podwykonawcy ocieplenie 260m2 stropo-dachu w mieszkaniu wielorodzinnym. Mianowicie folia, styropian, dylatacja i 5cm wylewka. Wykonane z mixokreta. Czekam na oferty z materiałem i bez za m2.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ogrodzenia posesji. – 100 mb – panele ogrodzeniowe plus podmurówka z prefabrykatów – 70 mb – siatka ogrodzeniowa plus słupki z rury. Początek rozpoczęcia robót marzec 2010.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie podjazdu do garażu i ciągów pieszych z kostki brukowej – Semmelrock Castello Antico w 2 kolorach (lub. ew. Pastella) Łączna powierzchnia – ok. 260 m2. Proszę o oferty zawierające: – informacje o technologii wykonania (liczba i głębokość warstw,

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam, proszę o dokładne oferty na projekt oraz budowę warsztatu samochodowego z biurem oraz zapleczem sanitarnym na 5 stanowisk z możliwością rozbudowy. Wygląd nowoczesny. Hala około 250 metrów plus biuro. Konstrukcja stalowa lub metalowa wykończona z elektryka, bramami, posadzkami –

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę budynku mieszkalnego z częścią usługowo-produkcyjną o powierzchni zabudowy 366m2. Część usługowo produkcyjna to obiekt parterowy niepodpiwniczony w technologii tradycyjnej z dachem o konstrukcji stalowo ryglowej pokryty blachami trapezowymi warstwowymi. Obiekt dla części mieszkalno usługowej to budynek piętrowy z

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę hali z pomieszczeniami mieszkalnymi w Gminie Luzino. Zlecę budowę hali 12x22m Hala o wymiarach 12x22m. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Budowa budynku jednorodzinnego do stanu surowego zamkniętego, wg projektu na stronie www: http://www.mgprojekt.com.pl/domki/bajkowy/index.php Planowana wartość zamówienia – do 100 tys. zł. Objęcie funkcji kierownika budowy będzie dodatkowym atutem wykonawcy.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie dachu płaskiego – 160 m2. Obecny dach pokryty jest papą termozgrzewalną. Termin rozpoczęcia prac od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja