Zlecenia Budowlane – BytomZlecenia Budowlane - Bytom

Zlecenia Budowlane - Bytom

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wyłożenie kostką brukową typu puzzle (szara) ok. 100m2. Podłoże w chwili obecnej jest utwardzone tłuczniem. Proszę o wycenę kompleksową/materiał + robocizna na netto/+gwarancja. Miejsce- Brenna pow.Cieszyn.

Lokalizacja

Zlecę wymianę pokrycia stropodachu płaskiego, betonowego o powierzchni ok. 380 m2. Dodatkowo potrzebne jest wykonanie izolacji termicznej stropodachu, obróbki blacharskie, rynny, itd. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę remont dachu tj. przełożenie starej dachówki ceramicznej na nową (Jopek). Foliowanie, łacenie, wykonanie obróbek blacharski (ocynk), przemurowanie kominów ponad dachem z cegły klinkierowej. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie instalacji przeciwoblodzeniowej w rynnach ocynkowanych fi 150 – 118,00 mb oraz rurach spustowych z PCV fi 115 – 96.00 mb, z własnym materiałem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukujemy firm instalacyjnych do montażu przydomowych oczyszczalni ścieków (JPR, Traidenis oraz Szagru), szamb i drenaży. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Posiadam ogrzewanie domu kominkowe z nawiewem bez kołnierza wodnego. Niestety nie sprawdza się czy jest możliwość przeróbki na coś innego z wykorzystaniem istniejącego. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Szukam zduna, który podejmie się reaktywacji 2 pieców kaflowych, które w tej chwili są przerobione na cele ogrzewania elektrycznego, a docelowo mają być opalane drewnem.

Lokalizacja

Wspólnota Mieszkaniowa zleci wykonanie okresowego przeglądu technicznego budowlanego nieruchomości przegląd 5-letni. Płatność przelewem po dostarczeniu dokumentacji wraz z rachunkiem do siedziby Wspólnoty. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę uzyskanie pozwolenia na budowę domu jednorodzinnego, adaptację projektu i zatrudnienie Kierownika Budowy-Wałbrzych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewek w kamienicy na pow. ok.200 m2 na stropach terriva 3. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: