Zlecenia Budowlane – Bielsko-BiałaZlecenia Budowlane - Bielsko-Biała

Zlecenia Budowlane - Bielsko-Biała

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Szukamy podwykonawców do trzech zleceń brukarskich. Interesują mnie tylko firmy z okolic B-B. Koniecznie do zobaczenia poprzednie realizacje. Proszę o przesyłanie cen za robociznę za metr. Proszę nie dzwonić, odezwę się do wybranych firm.

Lokalizacja

Witam Do ułożenia ok. 1000 mkw płyt ażurowych. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Interesuje nas zlecenie budowy parkingu (miejsc postojowych) na powierzchni 10m * 45m przed blokiem. Termin rozpoczęcia prac kwiecień/maj 2010 r. Płatność po wykonaniu usługi przelewem bankowym. Termin składania ofert do końca stycznia 2010 r.

Lokalizacja

Witam, proszę o podanie ceny kostki z położeniem z 1-metr. Czy za 110 zł istnieje możliwość realizacji zamówienia? Proszę o oferty.

Lokalizacja

Budynek podpiwniczony z poddaszem użytkowym Powierzchnia użytkowa z piwnicami i garażem 260m2, kubatura 777m3. Plany w linku do dokumentów. https://docs.google.com/leaf?id=0B77AV8IRVxfrMmMzYmM4ZDYtYzQzYi00ZTNhLTkwMjktNjczNzUwYzNjNzkw&hl=pl

Lokalizacja

Zlecę prace dla 3-4 dekarzy. Praca na terenie południowej Polski. Praca od zaraz. Wymagane doświadczenie, dobra organizacja pracy.

Lokalizacja

Zlecę ułożenie blachodachówki szwedzkiej planja typu regola 800m2 w Bielsku-Białej. Dach jest stromy, materiał jest już na budowie. Płatne gotówką po zakończeniu, możliwość zaliczek w trakcie wykonywania prac. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ok 700m ocieplenia w Bielsku-Białej Tynk silikatowy do malowania. Wymagana faktura VAT. Cena 30złm/2. Proszę o oferty na wykonanie.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie w jednym wykopie, opaski żelbetowej wokół budynku o wymiarach ok 9 * 11m oraz drenaż opaskowy. Wygodny dojazd, brak istotnych kolizji. Wykonawstwo najlepiej kompleksowe lub inne warianty. Termin od zaraz.

Lokalizacja

Zlecę zaprojektowanie i wykonanie instalacji elektrycznej w domku jednorodzinnym. Powierzchnia użytkowa z piwnicami i garażem 260 m2, kubatura 777 m3. Termin wykonania: 31-08-2010r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: