Strona 2 – Zlecenia Budowlane – BiałystokZlecenia Budowlane - Białystok

Zlecenia Budowlane - Białystok

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Potrzebuję koparki 3,5 t, łyżka do 70 cm szerokości, od wtorku (8 czerwiec) do końca tygodnia. Praca w Starych Babicach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Firma zleci wykonanie robót żelbetowych obiektów w okolicach Białegostoku i Ełku, przewidzianych do wykonania w 2011 r. Oferty prosimy przesyłać na e-mail.

Lokalizacja

Przedsiębiorstwo budowlane zleci wykonanie tynków cementowo-wapiennych ok. 10.000m2 na bloku mieszkalnym w Warszawie. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wymianę rynny ocynk na ocynk, ok. 13mb, taras, 2 piętra. Sosnowiec – centrum.

Lokalizacja

Zlecę wymianę papy, uszczelnienie dachu płaskiego (hala magazynowa) – około 200 m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zakres robót: 1. Pokrycie blachą trapezową i ocieplenie dachu o konstrukcji z wiązarów deskowych (konstukcja już gotowa) 2. Założene rynien. Powierzchmia dachu: 236 m kw.

Lokalizacja

Poszukuję firm dociepleniowych z terenu całego kraju, proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie 2 stop fundamentowych o wymiarach 60x60x120cm wraz z wykopem pod reklamę. Miejsce usługi Sosnowiec. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecę montaż monitoringu w prywatnej firmie na terenie Sosnowca (2 kamery, rejestrator, montaż). Termin wykonania: do 6.12.2010r. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego w hali sprzedażowej. Jest to jedna powierzchnia. Termin rozpoczęcia prac ok. 15.11.2010r. Proszę o oferty.

Lokalizacja