Strona 2 – Zlecenia Budowlane – BiałystokZlecenia Budowlane - Białystok

Zlecenia Budowlane - Białystok

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Potrzebuję koparki 3,5 t, łyżka do 70 cm szerokości, od wtorku (8 czerwiec) do końca tygodnia. Praca w Starych Babicach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Firma zleci wykonanie robót żelbetowych obiektów w okolicach Białegostoku i Ełku, przewidzianych do wykonania w 2011 r. Oferty prosimy przesyłać na e-mail.

Lokalizacja

Przedsiębiorstwo budowlane zleci wykonanie tynków cementowo-wapiennych ok. 10.000m2 na bloku mieszkalnym w Warszawie. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Teraz jest to droga gruntowa. Lokalizacja – miejscowość Buczek – 10km od Laskowic Pomorskich, 30km od Świecia. Pełna dokumentacja i zezwolenia na budowę. Rozpoczęcie marzec 2010.

Lokalizacja

Posiadam działkę budowlaną w centrum Poznania z pozwoleniem na budowę – 2.550 m2 PUM. Poszukuję dobrej firmy wykonawczej. Dokumentację udostępnię po złożeniu wstępnej oferty. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Spółka prosi o oferty na kompleksową realizację dwóch obiektów wg naszego projektu. Prosimy o przedstawienie swoich możliwości, referencji oraz zasad współpracy. Początek realizacji – jesień 2010. Do wybranych firm wyślemy projekty z prośba o wycenę. Jako że nie mamy doświadczenia

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Osoba prywatna zleca budowę domu do 140m2 w technologi porothermu. Budowa pod klucz. Budowa domu we Francji (Allpes de Haute Provence). Materiały budowlane będą kupowane na miejscu we Francji.

Lokalizacja

Firma poszukuje generalnego wykonawcy dla budowy domu o powierzchni całkowitej ok. 300m2 w Nekielce k/Wrześni. Prosimy o oferty cenowe.

Lokalizacja

Projekt: “Dom w Antonówkach” http://www.archon.pl/projekt_domu/dom_w_antonowkach/m4472d6946172a Interesuje mnie koszt stanu surowego zamkniętego. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie hali magazynowej z częścią biurowo – socjalną – stan surowy. Powierzchnia użytkowa budynku ok. 4tys. m2. Konstrukcja żelbetowa. Lokalizacja: Rokietnica.

Lokalizacja