Zlecenia Budowlane – BędzinZlecenia Budowlane - Będzin

Zlecenia Budowlane - Będzin

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę naprawę i docieplenie dachu płaskiego pokrytego papą na obiekcie murowanym, portiernia w miejscowości Będzin ok. 60 m2. Ocieplenie granulatem i pokrycie papą termozgrzewalną. Płatność przelew, gotówka. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Firma zleci wykonanie docieplenia nowych 7 budynków wielorodzinnych (dwu piętrowych)o łącznej powierzchni ok. 8.000 m2. Wykonanie w technologii lekkiej mokrej (styropian 15 cm + akryl). Około 30% ścian boniowanych i 20% tynków drewnopodobnych. Realizacja z materiałów wykonawcy lub inwestora (do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie docieplenia ok. 1.300 m2 elewacji. Wymagana grubość 150mm, wełna mineralna np. Ecorock. Nie jest wymagane nałożenie warstwy tynku ozdobnego. Termin rozpoczęcia prac – koniec września. Proszę o oferty z materiałem i na samą robociznę.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej i klimatyzacyjnej w budynku biurowym w Warszawie. Wszystkim zainteresowanym prześlę na e-mila plany. Proszę o szybką wycenę ponieważ prace rozpoczynają się od końca marca.

Lokalizacja

Wykonanie ekspertyzy posadzek epoksydowych w Elektrowni: W związku z usterkami posadzek, powstałymi w trakcie eksploatacji obiektów budowlanych, zaszła konieczność ustalenia przyczyn powstania uszkodzeń. Zwracamy się do Państwa z pytaniem o możliwość wykonania ekspertyzy która by zawierała: – określenie przyczyn odspojenia

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam Zlecę wykonanie projektu budowlanego (dla UM w Katowicach) dot. remontu mieszkania w bloku. W zakres prac wchodzi przebudowa łazienki oraz kuchni (instalacja gazowa, wentylacja, prąd oraz ścianki działowe). Proszę o informacje z przykładową ceną za wykonanie tego typu projektu.

Lokalizacja

Zlecę przełożenie płyt ażurowych 900 m2 na skarpie. Warunki i cena do uzgodnienia. Termin rozpoczęcia prac; 10.11.2010. Termin zakończenia prac: 19.11.2010

Lokalizacja

Szukam brygady (4-8 osób) do ułożenia kostki brukowej (holand, behaton) ok. 500m2 i 100mb krawężnika. Materiał z rozbiórki po mojej stronie. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecimy remonty chodników oraz przejść dla pieszych, istnieje możliwość stałej współpracy. Zainteresowane Firmy prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Przyjmę do pracy od zaraz brukarzy z doświadczeniem. Z Sosnowca i okolic. Proszę o kontakt.

Lokalizacja