Zlecenia Budowlane – BędzinZlecenia Budowlane - Będzin

Zlecenia Budowlane - Będzin

Budownictwo
89 788 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę naprawę i docieplenie dachu płaskiego pokrytego papą na obiekcie murowanym, portiernia w miejscowości Będzin ok. 60 m2. Ocieplenie granulatem i pokrycie papą termozgrzewalną. Płatność przelew, gotówka. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Firma zleci wykonanie docieplenia nowych 7 budynków wielorodzinnych (dwu piętrowych)o łącznej powierzchni ok. 8.000 m2. Wykonanie w technologii lekkiej mokrej (styropian 15 cm + akryl). Około 30% ścian boniowanych i 20% tynków drewnopodobnych. Realizacja z materiałów wykonawcy lub inwestora (do

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie docieplenia ok. 1.300 m2 elewacji. Wymagana grubość 150mm, wełna mineralna np. Ecorock. Nie jest wymagane nałożenie warstwy tynku ozdobnego. Termin rozpoczęcia prac – koniec września. Proszę o oferty z materiałem i na samą robociznę.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej i klimatyzacyjnej w budynku biurowym w Warszawie. Wszystkim zainteresowanym prześlę na e-mila plany. Proszę o szybką wycenę ponieważ prace rozpoczynają się od końca marca.

Lokalizacja

Wykonanie ekspertyzy posadzek epoksydowych w Elektrowni: W związku z usterkami posadzek, powstałymi w trakcie eksploatacji obiektów budowlanych, zaszła konieczność ustalenia przyczyn powstania uszkodzeń. Zwracamy się do Państwa z pytaniem o możliwość wykonania ekspertyzy która by zawierała: – określenie przyczyn odspojenia

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie projektu konstrukcji nośnej dla turbin wiatrowych na stropie budynku. Termin wykonania projektu do końca października. Proszę o oferty.

Lokalizacja

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem kredytami z dotacjami na zakup kolektorów słonecznych poszukuję firm (z całej Polski), którym będę mógł zlecić opracowanie: 1. Projektów budowlano-wykonawczych rozwiązania technologicznego dotyczącego montażu instalacji do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Projekt sporządzony lub zatwierdzony

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Jesteśmy nową firmą na terenie Polski. Obecnie poszukujemy do współpracy osobę która może prowadzić wycenianie projektów. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Poszukuję firmy która dokona przeglądu i ewentualnej napraw systemu wentylacji mechanicznej garażu podziemnego wysterowywanego gazeksami. Cała instalacja miała 4 różnych wykonawców stąd różna automatyka. W sprawie obejrzenia instalacji proszę o kontakt.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie wylewki betonowej progu w bramie przesuwnej prowadzącej na plac magazynowy dużego marketu w Krakowie. Proszę o oferty.

Lokalizacja