Zlecenia Budowlane

71 304 Firm Budowlanych

Określ jakie Zlecenia Budowlane Cię interesują

Złożenie w naszym serwisie zapytania o usługi budowlane to szybki i skuteczny sposób na wykonanie dowolnych prac budowlanych w dogodnych dla Ciebie terminach i lokalizacjach. Wystarczy, że złożysz zapytanie dokładnie precyzując swoje oczekiwania, a zostanie ono przekazane do wykonawców zainteresowanych realizacją Twojego zlecenia. W serwisie znajdziesz zlecenia budowlane, zlecenia remontowe, zlecenia rozbiórki lub montażu paneli fotowoltaicznych.

Określ jakiej usługi
budowlanej szukasz?

Znajdziemy odpowiednie
firmy

Wybierzesz najlepszą
ofertę

Poznaj opinie naszych Klientów

Najbardziej satysfakcjonuje nas szybkość działania. Zgłoszenia przychodzą na bieżąco na moją skrzynkę mailową i dzięki temu mogę błyskawicznie reagować na potrzeby klienta.

Marek Walkiewicz
Green Team Software sp. z o.o.

Szybkość działania, mobilność korzystania i profesjonalna obsługa sprawiła, że portal ten stał się moim przyjacielem biznesowym. Na wyjątkowe uznanie zasługuje obsługa ze strony konsultantów.

Roman Kalusz

Z naszym serwisem współpracuje wielu kontrahentów z terenu całego kraju specjalizujących się w wielu branżach związanych z usługami budowlanymi. W odpowiedzi na złożone przez Ciebie zapytanie otrzymasz odpowiedzi od zleceniobiorców, którzy są gotowi wykonać prace zgodnie z Twoimi wymaganiami dotyczącymi zakresu prac, technologii wykonania, terminu i lokalizacji zlecenia, a także użytych materiałów, oraz ceny, jaką jesteś skłonny zapłacić.

Im dokładniej określisz swoje oczekiwania, tym większa szansa, że otrzymasz odpowiedzi dopasowane do Twoich potrzeb i nie zmarnujesz czasu na nietrafione oferty. Usługi budowlane, jakie możesz zamówić w naszym serwisie są bardzo zróżnicowane. Współpraca ze zleceniobiorcami z wielu branż pozwala nam zaoferować Ci szeroki wachlarz usług. Jakiekolwiek zlecenia budowlane Cię interesują, dzięki naszemu serwisowi znajdziesz ich wykonawcę.

Otrzymasz i porównasz oferty firm budowlanych bezpłatnie »


Otrzymasz i porównasz oferty firm budowlanych bezpłatnie

Mogąc bezpłatnie porównać odpowiedzi wykonawców masz szansę sprawdzić, która z ofert będzie dla Ciebie najkorzystniejsza i poprzez to obniżyć koszt zlecenia.

Wystarczy wypełnić formularz w naszym serwisie. Tutaj to wykonawcy czekają na Ciebie!

Składając w naszym serwisie zapytanie o usługi budowlane przede wszystkim oszczędzasz czas.

Zapoznajesz się tylko ze starannie wyselekcjonowanymi ofertami dopasowanymi do Twoich wymagań.

Zapytania o oferty na Usługi Budowlane

Szukam profesjonalisty do czyszczenia i prania tapicerki meblowej w domu jednorodzinnym. Komplet składa się z narożnika, dwóch kanap i czterech foteli. Wymagane doświadczenie. Osoba prywatna lub firma.

Lokalizacja

Zlecę pranie tapicerki zestawu domowego – narożnika i trzech foteli. Materiał welurowy. Wykonanie możliwie jak najszybciej.

Lokalizacja

Zlecę czyszczenie tapicerki meblowej zabytkowych mebli. Wymagania: profesjonalizm i doświadczenie w renowacjach mebli.

Lokalizacja

Co nowego?

ocieplenie domu styropianem

Ocieplanie domu styropianem – jak to zrobić?

Ocieplenie domu jest absolutnie konieczne. Nie jest to trudne przedsięwzięcie, choć potrzeba do niego odpowiednich umiejętności i wiedzy. Jednak nawet one nie wystarczą, jeśli wybierzemy nieodpowiedni materiał. Styropian nadaje się do tego zadania idealnie, ale nie istnieje tylko jeden jego rodzaj. Jak wybrać odpowiedni i jak sprawić, aby ocieplanie było wykonane poprawnie? Na to, jak i inne pytania, postaramy odpowiedzieć się w poniższym artykule.

Opublikowano: 2 czerwca 2021
co to są roboty ziemne

Roboty ziemne – czym są, kiedy są potrzebne i ile kosztują takie usługi?

Roboty ziemne, jak sama nazwa wskazuje, polegają na odpowiednim przygotowaniu gruntu pod wszelkiego rodzaju prace budowlane. Stosuje się je nie tylko na lądzie, ale również pod wodą. Prace ziemne to podstawa w realizacji większości konstrukcji budowlanych, dlatego niezwykle ważne jest w tym wypadku solidne i poprawne ich wykonanie. 

Opublikowano: 31 maja 2021
usługi hydrauliczne

Czy warto skorzystać z pomocy hydraulika?

Budowa oraz działanie instalacji wodnej może wydawać się dla nas mało skomplikowaną sprawą. Stąd też niezwykła popularność do przeprowadzania samodzielnych napraw. W przypadku drobnych usterek oczywiście możemy poradzić sobie sami, jednak w przypadku skomplikowanych awarii nie warto zastanawiać się nad tego typu działaniami. Hydraulik to osoba, którą koniecznie powinniśmy zaalarmować podczas wystąpienia jakiegokolwiek problemu z prawidłowym działaniem urządzeń lub instalacji wodnej.

Opublikowano: 28 maja 2021

Kontakt

Zadzwoń, chętnie odpowiemy na Twoje pytania:

+48 71 722 33 28


Dane kontaktowe:

Oferteo.pl

ul. Świeradowska 51-57/102A
50-559 Wrocław