Zlecenia Budowlane - Wrocław

Zlecenia Budowlane - Wrocław

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie tynków gipsowych w centrum Wrocławia około 130m2 plus drobne prace tynkarskie przy oknach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów w nowym domku o powierzchni 250 metrów (190 metrów ścian, 60 sufitów). Są tynki gipsowe które trzeba przeszpachlować – są trochę chropowate, i pomalować. Sufity białe, ściany jasny beż. Praca od zaraz.

Lokalizacja

Materiał wykonawcy, zapłata przelewem, płatne po odbiorze, faktura. Proponowany okres gwarancji wykonanych robót, lista wykonywanych prac, specyfikacja u zleceniodawcy. Proszę o ofert.

Lokalizacja

Poszukuję od zaraz 3 osobowej ekipy tynkarskiej z doświadczeniem (dokładność, referencje, możliwość obejrzenia wykonanych prac). Tylko poważne oferty.

Lokalizacja

Poszukuję murarzy z doświadczeniem, praca na terenie Wrocławia i okolic. Zainteresowanych proszę o kontakt, tylko poważne oferty.

Lokalizacja

Firma poszukuje od zaraz ekip tynkarskich z doświadczeniem Prace prowadzone są we Wrocławiu i okolicach Praca na umowę stała. Tylko poważne oferty.

Lokalizacja

Zlecę prace murarskie, bloczek silikat 24 (1000m2), Suporex 12 (600m2). Proszę o oferty za m2.

Lokalizacja

Firma zleci wykonanie robót od zaraz: – budy beton 20zł/m3, – ławy fundament. 50zł/m3, – ściany fundament. gr 24, szachty – 18zł/m2, – szyb windy 40zł/m3, – montaż zbrojenia 550zł/tona.

Lokalizacja

10000 m2 tynków w pomieszczeniach przemysłowych na ścianach nowo zbudowanych z pustaków o wysokości do 6 m. Tynkowanie, gładzie i białkowanie. Proszę o oferty cenowe za m2.

Lokalizacja

Zlecę pracę murarskie w Wrocławiu; – Silka 8 na kleju, – ścianki działowe, duże powierzchnie. Najlepiej zorganizowane brygady. Możliwość stałej współpracy. Praca możliwa już od poniedziałku 29.03.2010.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: