Zlecenia Budowlane - Wrocław

Zlecenia Budowlane - Wrocław

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Proszę o przesłanie na maila wyceny dachu. Chodzi mi o zrzucenie dachówki karpiówki (budynek 3 piętrowy) zafoliowanie, załacenie i położenie dachówki karpiówki w koronkę. A także: – montaż 3 okien dachowych 78×140, – obróbka 3 kominów 1×0,5×1, – rynny ocynkowane

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Interesuje mnie wymiana pasa podrynnowego. Zakres prac: – demontaż i montaż rynien – uzupełnienie tynku od spodu gzymsu – malowanie w budynku 4-ro piętrowym Płatność przelewem po wystawieniu faktury.

Lokalizacja

Zlecę cyklinowanie starej podłogi z desek, pomalowanych farbą oraz polakierowanie tej podłogi. Powierzchnia podłóg w trzech pomieszczeniach to około 59m2. Interesuje mnie cena za m2 oraz termin wykonania.

Lokalizacja

Poszukuję solidnej i taniej firmy do wykonywania cyklinowań i lakierowań parkietów. Zakres prac: – szlifowanie parkietu – szpachlowanie

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ocieplenia / elewacji. Możliwość wejścia od zaraz. Powierzchnia: około 1.500 m2. Lokalizacja: Jelenia Góra. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę ocieplenie około 1500 m2, styropian 12 cm, tynk akrylowy w kolorze, montaż parapetów, malowanie balustrad, balkonów, mozaika na słupach i donicach. Tylko poważne firmy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Do docieplenia budynek biurowy I piętrowy we Wrocławiu o powierzchni około 350 metrów kwadratowych. Materiał po stronie inwestora. Płatność przelewem po wystawieniu faktury. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji około 400-500m we Wrocławiu. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie elewacji na nowo budowanym budynku. Budynek w stanie surowym zamkniętym, do wykonania rozłożenie styropianu, siatki z klejem i tynku strukturalnego ceresit granulacja 1,5mm. Styropian 15 cm, miejscami mniej min na cokołach. Materiał inwestora.

Lokalizacja

Styropian 10cm tynk akrylowy 2,2mn ok. 200m2. Proszę o oferty z materiałem i bez.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: