Zlecenia Budowlane - Wrocław

Zlecenia Budowlane - Wrocław

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Poszukuję osób do pracy do układania kostki betonowej (puzzle) wraz z obrzeżami. Oferta pracy w Poznaniu, do ułożenia 700m2 kostki betonowej oraz 1000m2 w Kutn. Praca od zaraz na dogodnych warunkach. Mile widziana współpraca w kolejnych zlecenia.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja

Szukam doświadczonej ekipy brukarzy jako podwykonawców. 200m2 bruku strzegomskiego z przygotowaniem gruntu, w gminie Kobierzyce. Termin prac- sierpień 2009. Proszę o oferty za m2 powierzchni.

Lokalizacja

Zwracam się z zapytaniem o wykonanie na powierzchni 186m2 na przejeździe kolejowym we Wrocławiu przy ul. Poprzecznej następujących prac: -podbudowa z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0-31,5 stabilizowanego mechanicznie – warstwa 20cm, -frezowanie, -podbudowa zasadnicza z bet.asfalt. wysokości 10cm -warstwa wiążąca

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecimy remont nawierzchni betonowej (płyty betonowe)na terenie magazynu. Prosimy o przesłanie ofert na dwa warianty: 1.Remont nawierzchni betonowej o powierzchni 6000m2 (600mx10m). Remont obejmuje frezowanie profilujące z przewiezieniem i wyrównaniem urobku na terenie magazynu, oczyszczenie i skropienie powierzchni bitumicznej, wykonanie

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie budowy przedszkola pod Wrocławiem o powierzchni 1600 metrów kwadratowych. Tylko poważne i wiarygodne firmy. Proszę o oferty cenowe na wykonanie.

Lokalizacja

Szukam firmy zainteresowanej wybudowaniem budynków obwodu utrzymania dróg i magazynu soli przy drodze ekspresowej S3 Gorzów – Międzyrzecz. Etap 1 i 3. Zakup wszelkich materiałów po stronie Wykonawcy. Zapłata przelew (może być w kilku ratach – zgodnie z postępem robót).

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę budowę nowego i rozbudowę istniejącego 5-cio kondygnacyjnego budynku pensjonatu w Polanicy Zdr. Pow. użytk. 1200m2, pow. netto 1670m2; pow. dachu ok.750m2. W części istniejącej: podbicie ścian nośnych, pogłębienie piwnic – powstanie nowa kondygnacja, wylanie nowych ław fundamentowych, wymurowanie ścian

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: