Zlecenia Budowlane - Toruń

Zlecenia Budowlane - Toruń

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę wykonanie posadzek maszynowo, pow. 245m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Proszę o oferty na wykonanie nawierzchni betonowej pod planowany parking zewnętrzny 2100m2 oraz nawierzchni betonowych w halach produkcyjnych o różnej wielkości powierzchni.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie ok 850 m2 tynków maszynowych cem-wapiennych, materiał jest na budowie. Maksymalna cena za robociznę jaka mogę zaproponować to 11,5zł Proszę o zgłaszanie się firm znających się na swojej pracy (linie, piony, kąty itd). Proszę o oferty cenowe

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Jesteśmy zainteresowani zleceniem ułożenia ok 600m2 kostki brukowej – Bruk -bet- ATENY- + ok 2000 krawężników typu BORDIR (połowa na leżąco, połowa na stojąco). Proszę o podanie propozycji cenowej – robocizny, koszty materiału podbudowy oraz możliwego terminu wykonania .

Lokalizacja

Jesteśmy producentem wysoce prefabrykowanych domów gotowych (wysoce energooszczędnych i pasywnych). Obecnie szukamy do współpracy przedsiębiorczego reprezentanta indywidualnego lub firmę do objęcia generalnego przedstawicielstwa na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy: – Dom Wzorcowy na terenie Warszawy; – wsparcie merytoryczne i marketingowe.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie ścian i stropów żelbetowych. Ściany od 1 piętra do 5 piętra – 2.500m2. Stropy od 2 piętra do 5 piętra – 3.000m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie stanu surowego zamkniętego. Dom o powierzchni 173 m2 (143m2 + garaż dwustanowiskowy).

Lokalizacja

Witam, zlecę budowę domu do stanu surowego, lub stanu deweloperskiego. Termin realizacji to wiosna, lato 2010 Proszę o wycenę z materiałem i bez materiału. Proszę również o podanie czasu realizacji. Projekt domu można obejrzeć na stronie

Lokalizacja

Zlecę wykonanie robót ciesielskich przy płycie dennej 1400m3 Ściany Żelbetowe gr.30cm 760 m2 Ściany Żelbetowe gr.25cm 540 m2 Ściany Żelbetowe gr.15cm 160 m2 Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę oczyszczenie i pomalowanie pokrycia dachowego z blachy gładkiej. Orientacyjny kont dachu: 12%. Powierzchnia; 350 m2. Proszę o oferty na robociznę jak i zaproponowanie materiałów do w/w prac.

Lokalizacja