Zlecenia Budowlane - Sosnowiec

Zlecenia Budowlane - Sosnowiec

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Wykonanie około 2 tys. m2 tynków gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Ilość: 4 budynki. Rozpoczęcie prac od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wymurowanie ścian nośnych i działowych, z otworami okiennymi i na drzwi, nadproża i podciągi o wysokości ok. 3m. Materiał – TERMALIKA gładkie bloczki z białego betonu komórkowego na pióro wpust o wymiarach: 600mmx400mmx240mm (ściana nośna) działowe 24 i 12cm.

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Tynkarza na agregat lub całe brygady. Dobre zarobki, praca przez cały rok. Miejsce budowy Bytom. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Roboty murarskie na wykonanie ścian w ilościach: Ściana z bloczków Ytong – gr. 36 – 760m2, – gr. 24 – 340m2, – gr. 11,5 – 210m2, – gr. 7 – 90m2.

Lokalizacja

Zatrudnię Kierownika Budowy wymagane doświadczenie w pracach żelbetowych, montażu konstrukcji stalowych. Konieczne uprawnienia budowlane. Praca na terenie całego kraju. Obowiązki – kierowanie i nadzur pracami budowlanymi, rozliczanie i kosztorysowanie.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie 400m2 sufitów z płyty G-K na stelażu krzyżowym. Wysokość 3 do 7m. Praca w Czechach – Mlada Bolesław.

Lokalizacja

Zlecę doświadczonej firmie budowlanej wykonanie malowania farbą epoksydową lub chlorowo-kauczukową posadzki betonowej ok 600 – 700m2 wraz z przygotowaniem podłoża. Także inne prace wykończeniowe i montażowe np. malowanie ścian, wymiana drzwi okien, demontaż starych płyt regips i montaż nowych. Generalny

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Pawilon wolno stojący 48 m2. Wymaga wykonania następujących prac: otynkowanie z zewnątrz, wewnątrz postawienie dwóch ścianek działowych z płyt (wyodrębnienie zaplecza i WC), na ścianach, na wierzchu są płyty kartonowo gipsowe niczym nie pokryte niepomalowane, które trzeba pomalować i „zasłonić”

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Witam. Poszukujemy firmy, która zapewni kompleksową obsługę w zakresie: – wyklejanie billboardów, – mocowanie banerów do elewacji, – mocowanie banerów do latarni i słupów.

Lokalizacja

Wynajmę brygadę do budowy na 3 miesiące – Polska wschodnia. Termin: od 15-08-2010. Budynek jednokondygnacyjny : 7/10. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: