Zlecenia Budowlane - Skierniewice

Zlecenia Budowlane - Skierniewice

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Firma zagraniczna, zleci wykonanie n/w prac; – pomiary geodezyjne, – niwelacja terenu, – wykonanie dróg, – wykonanie fundamentów pod wieże elektrowni wiatrowych Proszę o oferty.

Lokalizacja

Developer o ugruntowanej pozycji poszukuje wykonawcy robót związanych z wybudowaniem w stanie surowym zespołu budynków mieszkalnych z częścią usługowo-hotelową i rekreacyjną wraz z infrastrukturą techniczną. Przedsięwzięcie inwestycyjne obejmie m.in.: 1. wykonanie wszystkich robót przygotowawczych i związanych z zagospodarowaniem terenu budowy

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam, zlecę wykonanie posadzki w domku jednorodzinnym w okolicy Śremia /koło Poznania. Powierzchnia posadzki około 80m2. Proszę o oferty na e-maila.

Lokalizacja

Zatrudnimy kierownika budowy na pełny etat. Wymagamy: aktualne uprawnienia, doświadczenie, dyspozycyjność, umiejętność pracy w stresie, komunikatywność, sumienność. Zapewniamy: samochód służbowy, telefon służbowy. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zlecę budowę domu – stan deweloperski, technologia dowolna. http://www.z500.pl/projekt/z19,parterowy,dom,z,podwojnym,garazem,od,frontu,dach,kopertowy.html Termin rozpoczęcie prac wiosna 2011r. Proszę o oferty za usługę i materiał osobno.

Lokalizacja

Jak w tytule istnieje możliwość dalszej współpracy na następnych budynkach. Budynki mają po około 500m2. Dachu do pokrycia, są to budynki bliźniacze, parter plus jedno piętro. Chodzi o samą robociznę.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie kompleksowego remontu mieszkania 70m2 powierzchni. Proszę o ofert za m2 (tynki, szpachlowanie, malowanie, sufity podwieszane, płytki na ścianach i posadzce, postawienie ścianek z regipsu. Proszę też o cenę za m2 docieplenia budynku. Proszę o Ceny za wykonanie.

Lokalizacja

Do wykonania roboty rozbiórkowe tynków, posadzek, drzwi i okien, a następnie wykonanie nowych. Robocizna i materiały. Zainteresowanym prześlę ślepy kosztorys

Lokalizacja

Witam, szukam podwykonawcy na docieplenie stropodachów trzech budynków wielorodzinnych: 1 – 250m2 – warstwa docelowa izolacji 15 cm, 2 – 520m2 – warstwa docelowa izolacji 15 cm, 3 – 520m2 – warstwa docelowa izolacji 15 cm.

Lokalizacja

Mini pole golfowe – 12 dołków. Należy ogrodzić, szukam ogrodzenia wysokości do 1,5m około 200m. Proszę o oferty.

Lokalizacja