www.maszynybudowlane24h.pl

Zlecenia Budowlane - Skierniewice

Firma zagraniczna, zleci wykonanie n/w prac; – pomiary geodezyjne, – niwelacja terenu, – wykonanie dróg, – wykonanie fundamentów pod wieże elektrowni wiatrowych Proszę o oferty.

Lokalizacja

Developer o ugruntowanej pozycji poszukuje wykonawcy robót związanych z wybudowaniem w stanie surowym zespołu budynków mieszkalnych z częścią usługowo-hotelową i rekreacyjną wraz z infrastrukturą techniczną. Przedsięwzięcie inwestycyjne obejmie m.in.: 1. wykonanie wszystkich robót przygotowawczych i związanych z zagospodarowaniem terenu budowy

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Witam, zlecę wykonanie tarasu 25m2 z cegły tarasowej oraz parking 40m2 z kostki granitowej. Proszę o wycenę z materiałem i bez.

Lokalizacja

Cieśla potrzebny od zaraz, może być z zakwaterowaniem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę od zaraz położenie ok. 20m2 tynku mozaikowego, materiał przygotowany. Proszę o kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zlecę kompleksowe wykonanie usługi, tj: – chodnik z kostki brukowej, powierzchnia 150m2, – pokrycie schodów wejściowych zewnętrznych gresem, powierzchnia około 50m2. Termin wykonania robót – czerwiec-lipiec 2010. Termin składania ofert 30.04.2010.

Lokalizacja

Firma poszukuje dobrej brygady z doświadczeniem na budowę hali w Dwikozach, powiat sandomierski. Płatne etapami na akord. Miejsca sypialne na miejscu. Termin realizacji: prawie natychmiast.

Lokalizacja

Witam, zlecę tynkowanie domu wielorodzinnego 3000m2 – tynk cementowo-wapienny. Proszę o oferty tylko telefoniczne.

Lokalizacja

Zlecę wytynkowanie 2-piętrowej kamienicy. Proszę o składanie ofert z ceną za 1m2.

Lokalizacja

Zlecę budowę domku pod klucz o pow 130 m2 projekt GRANAT. http://www.projekty.ign.com.pl/projekt_domu/granat/161 Proszę o ofertę na wykonanie.

Lokalizacja
www.maszynybudowlane24h.pl