Zlecenia Budowlane - Skierniewice

Zlecenia Budowlane - Skierniewice

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Firma zagraniczna, zleci wykonanie n/w prac; – pomiary geodezyjne, – niwelacja terenu, – wykonanie dróg, – wykonanie fundamentów pod wieże elektrowni wiatrowych Proszę o oferty.

Lokalizacja

Developer o ugruntowanej pozycji poszukuje wykonawcy robót związanych z wybudowaniem w stanie surowym zespołu budynków mieszkalnych z częścią usługowo-hotelową i rekreacyjną wraz z infrastrukturą techniczną. Przedsięwzięcie inwestycyjne obejmie m.in.: 1. wykonanie wszystkich robót przygotowawczych i związanych z zagospodarowaniem terenu budowy

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Budowa domu na kałdunach. Odnośnie ceny poszczególnych prac i materiałów dostarczenia do budowy tego domu kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zatrudnię pracowników na stanowisku blacharz-izoler. Minimum 3 lata doświadczenia, przyjmę pracowników z całej polski, z zakwaterowaniem. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Powierzchnia budynku około 480m2, 42 okna. Proszę przedstawiać ofertę wraz z dostawą materiałów. Inwestycja będzie opłacona z kredytu bankowego na podstawie faktur, możliwa zaliczka na materiały na podstawie faktury. Wymagana gwarancja. Okres wykonania: lipiec -sierpień 2009rok. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Ekspertyza budowlana o możliwości przekazania do użytkowania hali stalowej o poszyciu płytą warstwową. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję firm lub brygad do dociepleń i kafelków. Tysiące metrów kwadratowych. Regularne płatności po odbiorze przez inspektora. Terminy zależne od budowy i rodzaju prac (7-30 dni). Szukam rzetelnych, terminowych, fachowych i trzeźwych. Pijakom i partaczom nie płacę.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie przyłączy wod.-kan. z sieci miejskiej do nowo budowanego domu w Ożarowie Mazowieckim. W przypadku zainteresowania, proszę o kontakt. Mogę podesłać projekt przyłącza.

Lokalizacja

Konserwacja budynku wielomieszkaniowego wg uzgodnień stała lub na wezwanie w zakresie elektyki, w tym domofonów, hydrauliki – wod.kan., co. oraz ogólnobudowanej. Powierzchnia użytkowa budynku 3000m2. Proszę o podane oferty cenowej lub pytań uszczegóławiających przygotowanie oferty cenowej.

Lokalizacja

Szukam wykonawcy projektu i kosztorysu na budynek o wymiarach: długość 10m. szerokość: 30m. Część handlowa na parterze, magazyn na poddaszu. Może być również Projekt Typowy. Inwestycja ma być realizowana w miasteczku Skała, 16km od Krakowa.

Lokalizacja