Zlecenia Budowlane - Skierniewice

Zlecenia Budowlane - Skierniewice

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Firma zagraniczna, zleci wykonanie n/w prac; – pomiary geodezyjne, – niwelacja terenu, – wykonanie dróg, – wykonanie fundamentów pod wieże elektrowni wiatrowych Proszę o oferty.

Lokalizacja

Developer o ugruntowanej pozycji poszukuje wykonawcy robót związanych z wybudowaniem w stanie surowym zespołu budynków mieszkalnych z częścią usługowo-hotelową i rekreacyjną wraz z infrastrukturą techniczną. Przedsięwzięcie inwestycyjne obejmie m.in.: 1. wykonanie wszystkich robót przygotowawczych i związanych z zagospodarowaniem terenu budowy

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę ułożenie ok. 100m2 polbruku na podjeździe w Szczecinku. Podłoże przygotowane – wykorytowane i ułożona podbudowa. Materiały po mojej stronie. Podjazd szerokości 3m z obu stron okrawęznikowany. Proszę o oferty na samą robociznę.

Lokalizacja

Wspólnota Mieszkaniowa zleci wykonanie ocieplenia dwóch ścian (dwie boczne są już ocieplone). Kamienica dwuklatkowa, jednopiętrowa. Materiał wykonawcy. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę malowanie 63szt. starych okien, parter hali produkcyjnej (tylko od zewnątrz). Zakres robót: – przeszlifowanie starych ram papierem ściernym, – szpachlowanie ewentualnych ubytków, – malowanie dwukrotne farbą olejną na kolor brązowy. 10 szt. okien o wym. 0,80×1,10m.

Lokalizacja

Zlecę tyczenie budynku. Proszę o podanie ceny za naniesienie siedmiu ław wraz z poziomami. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuje wykonawcy. Zbrojenia i beton tzn. słupy, stropy na budynkach wielorodzinnych. Proszę o cenę za tonę zbrojenia i beton metr kwadratowy lub sześć.

Lokalizacja

Poszukuję osób do pracy do układania kostki betonowej (puzzle) wraz z obrzeżami. Oferta pracy w Poznaniu, do ułożenia 700m2 kostki betonowej oraz 1000m2 w Kutn. Praca od zaraz na dogodnych warunkach. Mile widziana współpraca w kolejnych zlecenia.

Lokalizacja

Witam, zlecę ułożenie kostki granitowej wraz z osadzeniem krawężników. Powierzchnia: 10 tys.m2, kostka 15×17. Materiał po stronie inwestora.

Lokalizacja

Szukam doświadczonej ekipy brukarzy jako podwykonawców. 200m2 bruku strzegomskiego z przygotowaniem gruntu, w gminie Kobierzyce. Termin prac- sierpień 2009. Proszę o oferty za m2 powierzchni.

Lokalizacja