Zlecenia Budowlane - Radom

Zlecenia Budowlane - Radom

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zatrudnię brukarzy na dogodnych warunkach lub zlecę pracę całej brygadzie. Proszę o oferty na maila.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie instalacji elektrycznej w Radomiu. Budynek jednorodzinny o powierzchni 530m2. Proszę o oferty tylko ekip z Radomia lub okolic.

Lokalizacja

Witam, poszukuję producentów ogrodzeń, przęseł metalowych – interesują mnie ofert firmy, które są elastyczne, nie trzymają się kilku projektów i nie „tłuczą ich”. Mogą być też firmy ślusarskie, których park maszyn pozwoli na realizację nietypowych zleceń. Ja mam pomysł i

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę prace ziemne koparką – wykopy, plantowanie itp. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie adaptacji projektu „willa Julia”. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukuję firmy budowlanej do postawienia domu jednorodzinnego parterowego z garażem 2 stanowiskowym o pow.270m2. Najlepiej od fundamentów z dachem włącznie. Dach kopertowy – dachówka ceramiczna.Działka znajduje się okolicach Bydgoszczy. Proszę o osobną wycenę za prace murarskie za m2 i za

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Wykonanie blachodachówki wraz z wieńcem budowlanym. Miejscowość Kowalewo gmina szubin. Poszukuję tylko rzetelnych uczciwych i punktualnych specjalistów. Kontakt telefoniczny. Cena wraz z materiałem.

Lokalizacja

Wymiana izolacji, papy na dachu 30m x 25m. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę położenie blachodachówki oraz wykonanie wieńca betonowego wraz ze zbrojeniem wokół domu. Dom budowany w 1914 roku. Powierzchnia dachu 180 m2. Miejscowość Kowalewo gmina Szubin. Kontakt tylko telefoniczny. Cena wraz z materiałem.

Lokalizacja

Zlecę ściągnięcie eternitu wraz z utylizacją, transportem oraz położenie blachodachówki. Dom o powierzchni 102m2. Proszę o kontakt telefoniczny. Oferta tylko dla firm posiadających uprawnienia do utylizacji. Miejscowość Kowalewo gmina Szubin.

Lokalizacja