Zlecenia Budowlane - Poznań

Zlecenia Budowlane - Poznań

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecimy prace wykończeniowe w miejscowości Piła – Podgaje w ilości 500 m2(szpachlowanie, malowanie wałkiem) materiał dostarcza zlecający. Praca do podjęcia po 15 listopada 2010 roku. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Poszukujemy ekip do murowania: – bloczki betonowe M6: 60 m2 – 28 zł /m2, – pustak Silka 24: 700 m2 – 28 zł/ m2. Miejsce pracy: Chodzież. Praca od zaraz. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę tynkowanie domu o powierzchni ścian ok. 500 m2 bez okien, tynk cementowo-wapienny maszynowy, z worka. Lokalizacja: Poznań – Krzesiny. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Prosimy o przedstawienie ofert na wykonanie: -ścian z bloczków SILKA na zaprawie murarskiej gr. 18 i 24 cm -ścian z bloczków SILKA na zaprawie klejowej gr. 18 i 24 cm -ścian z bloczków SILKA na zaprawie murarskiej gr. 15 i

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukujemy wykonawców ścian z pustaków TeknoAmerBlok grubości 19 i 24 cm. Ilość ścian do wykonania ok. 3.000 m2. Materiał dostarczamy we własnym zakresie. Prosimy o ofertę na wymurowanie ścian.

Lokalizacja

Jesteśmy firmą, która ma wiele zleceń na budowę domów. Chcielibyśmy podjąć współpracę w tym temacie z solidną ekipą budowlaną, która buduje na terenie całej Polski. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zatrudnię kierownika budowy na inwestycje w Skierniewicach. Opis stanowiska: – przygotowanie i organizacja budowy, – kierowanie budową w sposób zgodny z zasadami sztuki budowlanej oraz projektem technicznym,pozwoleniem na budowę,przepisami prawa budowlanego, – koordynowanie dostaw materiałów,narzędzi i sprzętu niezbędnego do realizacji

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Firmą doradztwa personalnego o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Budowy

Lokalizacja

Zlecimy wykonanie ogrodzenia przepompowni ścieków wraz z bramą wjazdową. Długość ogrodzenia – 40mb, – brama wjazdowa 3m(dwuskrzydłowa), – słupki ogrodzeniowe 4 sztuki. Siatka wys. 1,8 powlekana. Kolor ogrodzenia zielony.

Lokalizacja

Witam! Zlecę wykonanie i montaż rolet okiennych wewnętrznych na prowadnicach w domu jednorodzinnym. Kolor do uzgodnienia. Interesuje mnie cena za m2 brutto z montażem. Do wykonania roletki na 12 okien w tym 1 balkonowe pojedyncze i jedno balkonowe podwójne oraz

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: