Zlecenia Budowlane - Lublin

Zlecenia Budowlane - Lublin

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam Zlecę wykonanie tynków gipsowych z materiałem lub z mat. powierzonego ok. 1000 m2. Termin od początku maja. Wymagany termin płatności min 30 dni od daty podpisania protokołu odbioru. Wymagana FV.

Lokalizacja

Zatrudnię na stałe kierownika budowy – upr. konstrukcyjno-budowlane pełne. Wykształcenie wyższe. Umowa o pracę. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie oraz montaż ścianek aluminiowych w Lublinie ok. 100 m2. Wymagany własny pomiar. Wymagany min. termin płatności 30 dni. Termin realizacji od 20 maja 2010.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie kapitalnego remontu kawalerki o powierzchni ok 35m2. Wymagany wysoki standard pracy. Wymagane również referencje, bądź możliwość obejrzenia poprzednich prac. Usługa wyłącznie kompleksowa: – zerwanie podłóg (luźny parkiet, pcv)

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Teraz jest to droga gruntowa. Lokalizacja – miejscowość Buczek – 10km od Laskowic Pomorskich, 30km od Świecia. Pełna dokumentacja i zezwolenia na budowę. Rozpoczęcie marzec 2010.

Lokalizacja

Posiadam działkę budowlaną w centrum Poznania z pozwoleniem na budowę – 2.550 m2 PUM. Poszukuję dobrej firmy wykonawczej. Dokumentację udostępnię po złożeniu wstępnej oferty. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Spółka prosi o oferty na kompleksową realizację dwóch obiektów wg naszego projektu. Prosimy o przedstawienie swoich możliwości, referencji oraz zasad współpracy. Początek realizacji – jesień 2010. Do wybranych firm wyślemy projekty z prośba o wycenę. Jako że nie mamy doświadczenia

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Osoba prywatna zleca budowę domu do 140m2 w technologi porothermu. Budowa pod klucz. Budowa domu we Francji (Allpes de Haute Provence). Materiały budowlane będą kupowane na miejscu we Francji.

Lokalizacja

Firma poszukuje generalnego wykonawcy dla budowy domu o powierzchni całkowitej ok. 300m2 w Nekielce k/Wrześni. Prosimy o oferty cenowe.

Lokalizacja

Projekt: „Dom w Antonówkach” http://www.archon.pl/projekt_domu/dom_w_antonowkach/m4472d6946172a Interesuje mnie koszt stanu surowego zamkniętego. Proszę o oferty.

Lokalizacja