Zlecenia Budowlane - Lublin

Zlecenia Budowlane - Lublin

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Witam Zlecę wykonanie tynków gipsowych z materiałem lub z mat. powierzonego ok. 1000 m2. Termin od początku maja. Wymagany termin płatności min 30 dni od daty podpisania protokołu odbioru. Wymagana FV.

Lokalizacja

Zatrudnię na stałe kierownika budowy – upr. konstrukcyjno-budowlane pełne. Wykształcenie wyższe. Umowa o pracę. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie oraz montaż ścianek aluminiowych w Lublinie ok. 100 m2. Wymagany własny pomiar. Wymagany min. termin płatności 30 dni. Termin realizacji od 20 maja 2010.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie kapitalnego remontu kawalerki o powierzchni ok 35m2. Wymagany wysoki standard pracy. Wymagane również referencje, bądź możliwość obejrzenia poprzednich prac. Usługa wyłącznie kompleksowa: – zerwanie podłóg (luźny parkiet, pcv)

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

Zlecę wykonanie posadzek maszynowo, pow. 245m2. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Proszę o oferty na wykonanie nawierzchni betonowej pod planowany parking zewnętrzny 2100m2 oraz nawierzchni betonowych w halach produkcyjnych o różnej wielkości powierzchni.

Lokalizacja

Interesuje mnie wykonanie ok 850 m2 tynków maszynowych cem-wapiennych, materiał jest na budowie. Maksymalna cena za robociznę jaka mogę zaproponować to 11,5zł Proszę o zgłaszanie się firm znających się na swojej pracy (linie, piony, kąty itd). Proszę o oferty cenowe

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wymianę izolacji poziomej tarasu nad halą garażową w/g systemu Izolmat (195m.kw.) i naprawę stopni schodów (40m.kw.). Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wymiana papy, otynkowanie kominów wentylacyjnych, opierzenia z blachy kominów i gzymsów. Materiały i utylizacja starej papy w gestii wykonawcy. Płatne przelewem lecz w razie przekroczenia kwoty zgromadzonej przez wspólnotę ewentualna spłata pozostałej kwoty w ratach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę zdjęcie starej dachówki i łat oraz nabicie nowych łat i pokrycie dachu blachodachówką. Powierzchnia dachu 70 m2 i jest to właściwie jeden spad dachu. Interesuje mnie cena robocizny z materiałem dodam, że blachodachówka którą wybraliśmy kosztuje 25 zł za

Zobacz więcej ›

Lokalizacja