Zlecenia Budowlane - Katowice

Zlecenia Budowlane - Katowice

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Zlecę odśnieżanie dużych połaci dachu – kilka obiektów budowlanych . Firmie posiadającej sprzęt i własny transport. Proszę o oferty z podaniem wyceny, np. pow. 1.000 m2.

Lokalizacja

Witam Poszukuję firm i osób z badaniami wysokościowymi z terenu Katowic i Bielska Białej, praca od zaraz. Proszę o oferty cenowe.

Lokalizacja

Zlecimy montaż okien. Stała współpraca. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę prace budowlane w zakresie: -płytkowania pow. od 10 tys. m2, -malowania pow. od 10 tys.m2, -suchych zabudów z płyt GK pow. od 10 tys.m2, -układania wykładzin dywanowych pow. od 10 tys.m2. Zlecenie dotyczy firm minimum 10 osobowych (ze względu

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego (karton-gips) w ilości 125m2. Sufit prosty, bez obniżeń. Proszę o podanie kosztów robocizny.

Lokalizacja

Małej brygadzie zlecę: – ściany g-k – klejenie płyt – położenie glazury – malowanie Oferty z ceną za m2 proszę składać wyłącznie na maila.

Lokalizacja

Ile kosztuje jastrych pływający 350m2 grubość 6 cm + styropian 2cm. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Zlecę wykonanie posadzki przemysłowej 2200 m2, w dwóch etapach. Technologia: podsypka wyrównująca z klińca na wylany już chudziak, folia 1 mm olejoodporna, styropian posadzkowy, 2 x folia 0,2 mm, 15 cm beton B-25, dotwardzenie powierzchniowe z zatarciem na gładko, nacięcie

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie żelbetowego muru oporowego o dł. ok. 100mb i wysokości 200cm w kształcie półkola. Potrzebne szalunki rozwierane /kołowe/.

Lokalizacja

Firma zajmuje się dystrybucją materiałów termomodernizacyjnych, pomp ciepła i usługami budowlanymi. Posiadamy doświadczonych mobilnych handlowców, pragniemy rozszerzyć zakres działalności lub inne ciekawe propozycje. Prosimy o kontakt.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast: