Zlecenia Budowlane - Białystok

Zlecenia Budowlane - Białystok

Budownictwo
89 789 Firm

  • Wyślij zapytanie do Firm, a Firmy same złożą Ci oferty
  • BEZPŁATNIE

Potrzebuję koparki 3,5 t, łyżka do 70 cm szerokości, od wtorku (8 czerwiec) do końca tygodnia. Praca w Starych Babicach. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Firma zleci wykonanie robót żelbetowych obiektów w okolicach Białegostoku i Ełku, przewidzianych do wykonania w 2011 r. Oferty prosimy przesyłać na e-mail.

Lokalizacja

Przedsiębiorstwo budowlane zleci wykonanie tynków cementowo-wapiennych ok. 10.000m2 na bloku mieszkalnym w Warszawie. Prosimy o oferty.

Lokalizacja

Zapytania z pobliskich miast:

W związku z nową inwestycją polegającą na wybudowaniu sklepu NETTO firma z siedzibą w Łodzi składa zapytanie ofertowe dotyczące wykonania robót fundamentowych ww. sklepu Termin rozpoczęcia robót 7 czerwiec 2010r. W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny w celu przekazania

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Zlecę wykonanie fundamentów pod budynek szkieletowy. Powierzchnia zabudowy ok.70m2. Długość fundamentów ok.52mb. Proszę o podanie wyceny.

Lokalizacja

Zapraszamy wyłącznie firmy z Łodzi i okolic. Wspólnota mieszkaniowa w imieniu której działa jej Zarząd, zaprasza wykonawców do składania ofert na wykonanie przeglądu i konserwacji instalacji elektrycznej, w zakresie 5-cio letniego przeglądu technicznego w 2 budynkach i 58 lokalach nieruchomości

Zobacz więcej ›

Lokalizacja

Poszukuję podwykonawcy do robót budowlanych w branży elektrycznej. Praca przy budowie obiektu przemysłowego w Łodzi. Rozliczenie z Roboczo/godziny do uzgodnienia. Pracownicy muszą posiadać aktualne badania i szkolenia BHP.

Lokalizacja

Szukamy profesjonalnej firmy instalacyjnej z branży elektrycznej do wykonania wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznych na budowie pawilonu handlowego w Bytomiu. Proszę o oferty.

Lokalizacja

Wykonanie rozbudowy instalacji gazowej – podlicznik wg projektu. Pozwolenie na budowę.

Lokalizacja

Inst. hydrauliczna i C.O. w domku jednorodzinnym o pow. 140m2. Ogrzewanie podłogowe w trzech małych pomieszczeniach tj. łazienka, WC i wiatrołap. Rozprowadzenie rurek do grzejników, podłączenie do kotła C.O. bez montażu grzejników. Interesuje mnie rozbicie ceny na robocizna + materiał.

Lokalizacja